УКРАВТОДОР

Державне агентство автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » В рамках реконструкції автомобільної дороги державного значення Н-31 Київ – Дніпро триває будівництво обходу м.Кобеляки Полтавської області

В рамках реконструкції автомобільної дороги державного значення Н-31 Київ – Дніпро триває будівництво обходу м.Кобеляки Полтавської області

В рамках реконструкції автомобільної дороги державного значення Н-31 Київ – Дніпро триває будівництво обходу м.Кобеляки Полтавської області. Разом з новою дорогою зводиться новий мостовий перехід через р.Ворскла.

На території Полтавщини активно триває реалізація державного інвестиційного проєкту з розвитку автошляху Київ – Дніпро. На протяжності майже 80 км буде збудовано нову дорогу з цементобетонним покриттям по 2 смуги для руху в кожному напрямку. 

Дорожники працюють в Решетилівському та Кобеляцькому районах. В рамках проєкту передбачено будівництво трьох обходів населених пунктів: м.Решетилівка, м.Кобеляки, с.Красне Кобеляцького району. Разом з цим будуть зведені нові мости та інші штучні споруди. На обході м. Кобеляки продовжується робота на мостовому переході через р.Ворскла. Підрядна організація вже влаштувала опори та працює над укладанням балок.

Завершення будівництва обходу м.Кобеляки сприятиме підвищенню рівня безпеки та зручності руху, зниженню числа дорожньо-транспортних пригод, виведенню вантажного транспорту за межі населеного пункту, зменшенню кількості викидів забруднюючих речовин. Нині цією дорогою рухається близько 15 тисяч транспортних засобів на добу. Три з п’яти автівок – вантажівки, здебільшого перевантажені.

Загальна довжина дороги – близько 160 км. Будівництво цієї дороги є пріоритетним у 2020 році.