УКРАВТОДОР

Державне агентство автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » Довідка про погодні умови та стан проїзду на а/д державного значення в Україні станом на 06-00 год. 31.03.2020р.

Довідка про погодні умови та стан проїзду на а/д державного значення в Україні станом на 06-00 год. 31.03.2020р.

Станом на 06-00 год. 31.03.2020 р. в наслідок вторгнення арктичного повітря значно понизилась температура повітря, опади у вигляді невеликого снігу спостерігались в західних та північних областях Закарпатській, Івано-Франківській, Житомирській, Київській та Чернігівській, де випало  місцями до 2 см снігу, на решті території без опадів.

Середня температура повітря на заході та півночі -3-6°С, на півдні +4+7°С.

Покриття на дорогах державного значення в областях з опадами мокре, в іншим областях сухе.

На перевальних ділянках доріг Яблунецького та  Латірського перевалів  невеликий сніг. Стан покриття мокрий, на Вишківському перевалі засніжений. Температура повітря -5-8°С.

На дорогах державного значення виконуються роботи з очистки покриття доріг від снігу, проводиться обробка покриття доріг протиожеледними матеріалами.

Проїзд всіма ділянками доріг державного значення забезпечено.

Для забезпечення проїзду дорогами державного значення дорожніми організаціями задіяно в роботі 61 одиниці техніки та 79 робітників.

За повідомленням УкрГМЦ 31 березня в західних та північних областях значне пониження температури повітря, місцями помірний сніг, на решті території без опадів.