УКРАВТОДОР

Державне агентство автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » 17 травня у Державному агентстві автомобільних доріг України відбулося засідання Громадської ради

17 травня у Державному агентстві автомобільних доріг України відбулося засідання Громадської ради

На засіданні обговорили  питання стратегії розвитку галузі, стан проведення середніх поточних ремонтів, особливості експлуатації, питання фінансування.

Особливу увагу було приділено питанням децентралізації доріг.

Олександр Харченко, в.о. заступника керівника Державного агентства автомобільних доріг України: «Цього року дорожня галузь отримала безпрецедентне фінансування. Ми маємо стабільний інструмент фінансування – Дорожній фонд, що дозволяє нам планувати та реалізовувати заплановані проекти ремонти».

З початку 2018 року ми успішно втілюємо в життя фундаментальні реформи галузі -  Дорожній фонд та децентралізацію. Саме ці реформи дають можливість повністю змінити систему управління дорожньою сферою – від гарантованого бюджетування до делегування повноважень та відповідальності.  Ми зробили усе залежне від нас у створенні умов для децентралізації доріг та передачі їх на місця. Це дозволяє закласти основи якісного управління дорожнім господарством, закріпити зони відповідальності між центральними органами та громадами на місцях за дороги державного, національного, регіонального, муніципального значення».

На засіданні члени Громадської ради висловили ряд пропозицій щодо розвитку галузі, вирішення актуальних питань.