Служба автомобільних доріг
у Харківській області

» Прес-центр » новини » Запущено новозбудований асфальтобетонний завод підприємства ТОВ «Автомагістраль-Південь»

Запущено новозбудований асфальтобетонний завод підприємства ТОВ «Автомагістраль-Південь»

24 квітня, у м. Дергачі Харківської області, за присутності керівника Державного агентства автомобільних доріг України Славоміра Новака, начальника Служби автомобільних доріг у Харківській області Євгена Зражевця, заступника голови ХОДА Євгенія Шахненко та самого керівника ТОВ «Автомагістраль-Південь» Миколи Тимофєєва було запущено найбільший в країні асфальтобетонний завод компанії «Автомагістраль-Південь».

 

Він став виробничою базою для виконання робіт на об’єкті поточного середнього ремонту автомобільної дороги державного значення Р-46 Харків – Охтирка у Харківській області. Дорожньо-будівельний матеріал, вироблений на новому заводі, буде спрямований також на влаштування асфальтобетонного покриття на трасах М-03 Київ-Харків-Довжанський та Т-2104 Харків-Вовчанськ.
Сума інвестицій в нове виробниче підприємство склала понад 2,5 млн. євро. Підприємство оснащене сучасною лабораторією - як вхідного контролю поставленої сировини, так і контролю за якістю виробленого асфальтобетону.

 

 

Славомір Новак, керівник Державного агентства автомобільних доріг України: «Мені дуже приємно, що ремонтно-будівельні роботи в Україні набувають інших темпів, іншого обсягу та іншої якості. Нова виробнича база дозволить здійснювати будівництво та ремонт доріг з використанням найсучасніших технологій, найкращих матеріалів, причому в умовах досить обмежених термінів реалізації проектів. Важливим у розвитку дорожньої галузі є не тільки забезпечення нового рівня комфорту для користувачів доріг, але й створення нових робочих місць».

Як зазначив генеральний директор підприємства Микола Тимофєєв, завод може виробляти 320 тонн асфальтобетону на годину (14 автосамоскидів).

«На сьогодні це найпотужніший завод в Україні. Інвестиції в його створення склали понад 2,5 млн євро. За робочу зміну підприємство може видати 3,5 тисячі тонн асфальтобетону. У цьому році ми плануємо виробити близько 350 тисяч тонн», - підкреслив Микола Тимофєєв.

 

Прес- служба САД у Харківській області