Служба автомобільних доріг
у Харківській області

» Прес-центр » новини » Виконання робіт з ямкового ремонту та експлуатаційного утримання автомобільних доріг Харківської області за тиждень (з 27.06.2018р. по 06.07.2018р.)

Виконання робіт з ямкового ремонту та експлуатаційного утримання автомобільних доріг Харківської області за тиждень (з 27.06.2018р. по 06.07.2018р.)

На замовлення Служби автомобільних доріг, підрядним підприємством ДП «Харківський облавтодор» за сприятливих погодних умовах проводиться аварійний ямковий ремонт автомобільних доріг у Харківській області.

А саме, з 27.06.2018р. по 06.07.2018р. виконувались роботи з ліквідації ямковості на основних напрямках області: Харків-Сімферополь-Алушта-Ялта,  Харків – Красноград – Перещепине, Сахновщина-Ізюм-Куп’янськ.
Крім того, роботи виконувались на туристичних маршрутах та до місць сезонного відпочинку громадян, а саме до с.Кочеток (автодорога Чугуїв-Печеніги) с.Старий Салтів (автодорога Харків-Вовчанськ) та на автодорогах Золочів – Максимівка, Гусарівка – Грушеваха.

Всього за звітній період на дорогах державного значення ліквідовано понад 3,5 тис.м2 ямковості. Використано 505 тон асфальтобетонної суміші. Працює 6 власних асфальтобетонних заводів ДП «Харківський облавтодор».

З початку року нанесено 621 км горизонтальної дорожньої розмітки та 49 пішохідних переходів (Київ-Харків-Довжанський Полтавський напрямок, окружна дорога навколо м.Харків, в м.Чугуїв).

Служба автомобільних доріг звертається до водіїв з проханням бути пильними та максимально уважними в місцях проведення дорожніх робіт, дотримуватися вимог Правил дорожнього руху, звертати увагу на попереджувальні знаки.

 

Прес-служба САД у Харківській області.