Служба автомобільних доріг
у Харківській області

» Прес-центр » новини » Виконання робіт з ямкового ремонту та експлуатаційного утримання автомобільних доріг Харківської області за тиждень (з 26 жовтня 2018 року по 02 листопада 2018 року)

Виконання робіт з ямкового ремонту та експлуатаційного утримання автомобільних доріг Харківської області за тиждень (з 26 жовтня 2018 року по 02 листопада 2018 року)

На замовлення Служби автомобільних доріг, підрядним підприємством ДП «Харківський облавтодор» за сприятливих погодних умовах проводиться ямковий ремонт автомобільних доріг у Харківській області.

Всього з початку року ліквідовано 180,4 тис. м2 ямковості, в тому числі з 26 жовтня 2018 року по 02 листопада 2018 року ліквідовано 1 тис. м2 ямковості. Ліквідація ямковості проводилась гарячим асфальтобетоном та струменевим методом.

Роботи виконувались на наступних напрямках:
•    Київ-Харків-Довжанський;
•    Харків-Зміїв-Балаклія-Гороховатка;
•    Чугуїв-Печеніги-Великий Бурлук та інші.

 Протягом тижня філіями ДП «Харківський облавтодор» виконувались наступні роботи:
•    встановлення нових або заміна старих 157 шт. дорожніх знаків (з початку року - 2526 шт.);
•    ремонт або заміна транспортного бар’єрного огородження 300 пог. м (з початку року – 11,6 км).

 

 

Служба автомобільних доріг звертається до водіїв з проханням бути пильними та максимально уважними в місцях проведення дорожніх робіт, дотримуватися вимог Правил дорожнього руху, звертати увагу на попереджувальні знаки.

 

Прес-служба САД у Харківській області.