Служба автомобільних доріг
у Харківській області

» Прес-центр » новини » Виконання робіт з ямкового ремонту та експлуатаційного утримання автомобільних доріг Харківської області за тиждень (з 22.06.2018 по 27.06.2018 року)

Виконання робіт з ямкового ремонту та експлуатаційного утримання автомобільних доріг Харківської області за тиждень (з 22.06.2018 по 27.06.2018 року)

На замовлення Служби автомобільних доріг, підрядним підприємством ДП «Харківський облавтодор» за сприятливих погодних умовах проводиться аварійний ямковий ремонт автомобільних доріг у Харківській області.

А саме, з 22.06.2018р. по 27.06.2018р. виконувались роботи з ліквідації ямковості на основних напрямках області: Харків-Сімферополь-Алушта-Ялта, Харків–Харків-Красноград-Перещепино, Харків-Золочів, Зачепилівка-Андріївка-Кегичівка.

Крім того, роботи виконувались на туристичних маршрутах та до місць сезонного відпочинку громадян, а саме до с.Кочеток (автодорога Чугуїв-Печеніги), с.Старий Салтів (автодорога Харків-Вовчанськ). Також, було забезпечено проведення робіт в межах с.Бугаїівка.

Всього за звітній період на дорогах державного значення ліквідовано понад 3,9 тис.м2 ямковості. Використано 470 тон асфальтобетонної суміші. Працює 6 власних асфальтобетонних заводів ДП «Харківський облавтодор».

З початку року нанесено 441 км горизонтальної дорожньої розмітки та 44 пішохідних переходів (Київ-Харків-Довжанський Полтавський напрямок, окружна дорога навколо м. Харків).

 

Служба автомобільних доріг звертається до водіїв з проханням бути пильними та максимально уважними в місцях проведення дорожніх робіт, дотримуватися вимог Правил дорожнього руху, звертати увагу на попереджувальні знаки.

 

Прес-служба САД у Харківській області.