Служба автомобільних доріг
у Харківській області

» Прес-центр » новини » Виконання робіт з ямкового ремонту та експлуатаційного утримання автомобільних доріг Харківської області за тиждень (з 15.06.2018 по 22.06.2018 року)

Виконання робіт з ямкового ремонту та експлуатаційного утримання автомобільних доріг Харківської області за тиждень (з 15.06.2018 по 22.06.2018 року)

На замовлення Служби автомобільних доріг, підрядним підприємством ДП «Харківський облавтодор» за сприятливих погодних умовах проводиться аварійний ямковий ремонт автомобільних доріг у Харківській області.

А саме, з 15.06.2018р. по 22.06.2018р. виконувались роботи з ліквідації ямковості гарячим асфальтобетоном та струменевим методом на автомобільних дорогах Київ-Харків-Довжанський (Донецький та Полтавський напрямки), Харків-Сімферополь-Алушта-Ялта, Ст.Мерчик-Мурафа-Краснокутськ, Сахновщина-Ізюм-Куп’янськ,  Чугуїв-Печеніги-В.Бурлук , Чугуїв-Мілове, Харків – Вовчанськ, Харків – Золочів, Зачепилівка-Андріївка-Кегичівка-Старовірівка та ін.

Всього за звітній період на дорогах державного значення ліквідовано понад 3,5 тис.м2 ямковості. Використано 426 тон асфальтобетонної суміші.

Працює 6 власних асфальтобетонних заводів ДП «Харківський облавтодор».

З початку року нанесено 441 км горизонтальної дорожньої розмітки та 44 пішохідних переходів (Київ-Харків-Довжанський Полтавський напрямок, окружна дорога навколо м.Харків).

Служба автомобільних доріг звертається до водіїв з проханням бути пильними та максимально уважними в місцях проведення дорожніх робіт, дотримуватися вимог Правил дорожнього руху, звертати увагу на попереджувальні знаки.

 

Прес-служба САД у Харківській області.