Служба автомобільних доріг
у Харківській області

» Прес-центр » новини » Виконання робіт з ямкового ремонту та експлуатаційного утримання автомобільних доріг Харківської області за тиждень (06.07.2018р. по 11.07.2018р)

Виконання робіт з ямкового ремонту та експлуатаційного утримання автомобільних доріг Харківської області за тиждень (06.07.2018р. по 11.07.2018р)

На замовлення Служби автомобільних доріг, підрядним підприємством ДП «Харківський облавтодор» за сприятливих погодних умовах проводиться аварійний ямковий ремонт автомобільних доріг у Харківській області.

А саме, з 06.07.2018р. по 11.07.2018р. виконувались роботи з ліквідації ямковості на основних напрямках області та на туристичних маршрутах і до місць сезонного відпочинку громадян: Чугуїв-Печеніги-В.Бурлук,  Харків-Вовчанськ,  Коломак – Шелестове – Колонтаїв, Гусарівка – Грушеваха , Харків-Зміїв-Балаклія-Гороховатка , Чугуїв-Мілове, Золочів-Максимівка та ін.

Всього за звітній період на дорогах державного значення ліквідовано понад 3,6 тис.м2 ямковості. Використано 430 тон асфальтобетонної суміші. Працює 3 власних асфальтобетонних заводів ДП «Харківський облавтодор».

З початку року нанесено 661 км горизонтальної дорожньої розмітки та 49 пішохідних переходів (Київ-Харків-Довжанський Полтавський напрямок, окружна дорога навколо м.Харків, в м.Чугуїв).

Служба автомобільних доріг звертається до водіїв з проханням бути пильними та максимально уважними в місцях проведення дорожніх робіт, дотримуватися вимог Правил дорожнього руху, звертати увагу на попереджувальні знаки.

 

Прес-служба САД у Харківській області.