Служба автомобільних доріг
у Харківській області

» Прес-центр » новини » Виконання робіт з аварійного ямкового ремонту (з 01 лютого 2018 року по 08 лютого 2019 року)

Виконання робіт з аварійного ямкового ремонту (з 01 лютого 2018 року по 08 лютого 2019 року)

На замовлення Служби автомобільних доріг, підрядним підприємством ДП «Харківський облавтодор» проводиться аварійний ямковий ремонт на автомобільних дорогах державного значення Харківської області.

А саме, з початку року ліквідовано 1513 м2 аварійної ямковості; в тому числі, за період з 01 лютого 2018 року по 08 лютого 2019 року ліквідовано 621 м2 аварійної ямковості.

Роботи з ліквідації аварійної ямковості виконувались литим та холодним асфальтобетоном. Першочергово на автомобільних дорогах:
•    Київ-Харків-Довжанський (в районі с. Шарівка, перед м. Валки, перед с. Сніжків Валківського району та в районі повороту на смт Коротич, по с. Нестеренки Харківського району);
•    окружна дорога навколо м. Харків (від смт Пісочин до смт Високий, в районі повороту на с. Родичі, в районі тютюнової фабрики «Філіп Морріс Україна», перед смт Безлюдівка);
•    Харків-Красноград-Перещепине з км 4+000 по км 5+000.

Служба автомобільних доріг звертається до водіїв з проханням бути пильними та максимально уважними в місцях проведення дорожніх робіт, дотримуватися вимог Правил дорожнього руху, звертати увагу на попереджувальні знаки.

 

Прес-служба САД у Харківській області.