Служба автомобільних доріг
у Харківській області

» Прес-центр » новини » Відбулись громадські обговорення проекту

Відбулись громадські обговорення проекту

12 лютого у приміщенні Служби автомобільних доріг у Харківській області за адресою: вул. Ахсарова, 2, м. Харків, відбулись громадські обговорення проекту будівництва транспортної розв’язки на автомобільній дорозі державного значення М-03 Київ – Харків – Довжанський (на Ростов-на-Дону), км 462+000 в Харківському районі, Харківської області згідно зі зміною та доповненням до завдання на роектування № 20-1/09 від 27.05.2009 р.

Окрім представників Служби автомобільних доріг, а саме:  Пляка С.М. – перший заступник начальника Служби; Радченко Г.В. –  начальник інвестиційно – кошторисного відділу; Кухар Е.В. – провідний інженер  інвестиційно-кошторисного відділу, секретар; Серед присутніх були представники міської ради м. Люботин:  
Іващенко О.В. – перший заступник міського голови м. Люботин; Куденко Л.В. - радник міського голови м. Люботин, депутат міської ради м. Люботин. А також, представники проектного інституту ТОВ  « І П І Т».

 

Під час громадських обговорювань, заслухали інформацію про хід екологічних досліджень щодо впливу на навколишнє середовище  під час будівництва та експлуатації транспортної розв’язки, та про хід виконання проектних робіт.

Як підсумок, вирішили:
1. Продовжити виконання проектних робіт «Будівництво транспортної розв’язки  на автомобільній дорозі М-03 Київ-Харків-Довжанський ( на Ростов-на-Дону),   км 462+000 ,Харківська область».
2. Для більшої участі громадськості у прийнятті рішень у сфері охорони довкілля,  додатково провести громадські слухання у приміщені Міської ради м. Люботин. (Час проведення орієнтовно квітень -травень 2018р.).
3. Службі автомобільних доріг у Харківській області сумісно з проектним інститутом ТОВ «І П І Т», розмістити   у засобах масової інформації «Заяву про екологічні наслідки». (Орієнтовно квітень 2018р.).
4. Генеральному проектувальнику ТОВ  «І П І Т» підготувати для передачі в місцеві органи влади «Заяви про екологічні наслідки діяльності» щодо «Будівництва транспортної розв’язки  на автомобільній дорозі М-03 Київ-Харків-Довжанський ( на Ростов-на-Дону), км 462+000, Харківського району Харківської області.