Служба автомобільних доріг
у Харківській області

» Прес-центр » новини » Увага! Погіршення погодних умов з опадами у вигляді снігу з 28.02 - 01.03.2018 року

Увага! Погіршення погодних умов з опадами у вигляді снігу з 28.02 - 01.03.2018 року

За прогнозом Українського гідрометеорологічного центру з 28 лютого по 1 березня очікується погіршення погодних умов з опадами у вигляді снігу, хуртовинами та поривами вітру.

Шановні водії, дальні поїздки плануйте на світлу пору доби, по можливості обмежте пересування великовагового транспорту автомобільними дорогами у період негоди.

Дотримуйтесь правил дорожнього руху, дистанції та швидкісного режиму, щоб не утворювати заторів на автомобільних дорогах загального користування.

При Службі автомобільних доріг створено графік цілодобового чергування дорожників та спеціальної техніки на автомобільних дорогах Харківщини. У разі виникнення надзвичайної ситуації телефонуйте за номером диспетчера 336-77-00

До відома: За статистикою причиною виникнення транспортних заторів та збільшення ДТП під час складних погодних умов, частіше за все стають водії великовагових транспортних засобів, які користуються колесами з високим ступенем зносу резини, не мають пристроїв проти ковзання та ті, які значно перевищують нормативні навантаження автомобіля.

 
Прес-служба САД у Харківській області.