Служба автомобільних доріг
у Харківській області

» Прес-центр » новини » У Харкові розпочався науково-практичний семінар «Особливості проектування автомобільних доріг загального користування: проблеми та задачі»

У Харкові розпочався науково-практичний семінар «Особливості проектування автомобільних доріг загального користування: проблеми та задачі»

17 травня в конференц-залі Харківського економіко-правового університету розпочався науково-практичний семінар «Особливості проектування автомобільних доріг загального користування: проблеми та задачі», який організовується спільно з ДП «ДерждорНДІ» і ДП «Укрдіпродор» у м. Харкові.

Відкривали науково-практичний семінар: директор ДП «ДерждорНДІ» Безуглий Артем Олександрович, начальник Служби автомобільних доріг у Харківській області Зражевець Євген Маркович та директор ДП «Укрдіпродор» Антонюк Олег Васильович. Також, усіх учасників семінару у відеорежимі привітав керівник Укравтодору Славомір Новак.

 

Для участі у семінарі були запрошені представники обласних державних адміністрацій, служб автомобільних доріг в областях, облавтодорів та їх філій, підрядних, проектних, наукових організацій.
По закінченню семінару, всім учасникам буде виданий іменний сертифікат щодо підвищення кваліфікації.

У ході проведення семінару будуть розглянуті питання щодо загальної концепції розвитку автомобільних доріг загального користування, головні положення та особливості проектування автомобільних доріг з різним типом покриття, а також особливості визначення вартості проектно-вишукувальних робіт та багато інших цікавих питань.


Прес-служба САД у Харківській області