УКРАВТОДОР

Державне агентство автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » У 21 області на 139 об'єктах Укравтодору ведуться ремонтно-будівельні роботи

У 21 області на 139 об'єктах Укравтодору ведуться ремонтно-будівельні роботи

В рамках проєкту “Велике будівництво” по всій країні продовжуються роботи. Це і будівництво транспортних розв'язок, і капітальні та середні ремонти доріг державного значення, реконструкція мостів, а також абсолютно нове будівництво доріг.

На ділянках ремонту підрядники встановлюють бортовий камінь, влаштовують шари дорожнього одягу, асфальтують покриття. Там, де ремонти стартували нещодавно – продовжуються підготовчі роботи: вирубка порослі, влаштування узбіч, дренажних систем та фрезерування існуючого покриття.

121 об’єкт фінансується за рахунок коштів Державного дорожнього фонду та 18 – в рамках співпраці Укравтодору з міжнародними фінансовими організаціями.

На етапі публічних закупівель перебувають й інші об'єкти Великого будівництва Укравтодору.

Реалізація Великого будівництва, ініційованого Президентом України Володимиром Зеленським є стратегічним проєктом, від якого залежить здатність економіки України пройти через кризу. У часи карантину це не тільки Велике будівництво, але й безпечне будівництво.

Укравтодор висловлює вдячність підрядним організаціями, які продовжують виконувати ремонтно-будівельні роботи в межах визначених термінів та дотримуються принципів організації роботи в умовах карантину.

Посилання на мапу