Служба автомобільних доріг
у Харківській області

» Прес-центр » новини » Тема дня: Ремонт доріг на Харківщині. У студії телеканалу ОТБ за участі начальника Служби

Тема дня: Ремонт доріг на Харківщині. У студії телеканалу ОТБ за участі начальника Служби

22 червня у студії телеканалу ОТБ у програмі "Тема дня", начальник Служби автомобільних доріг у Харківській області Зражевець Євген Маркович розповів про ремонт шляхів державного значення та вкотрий раз дав відповідь на питання стосовно розділення відповідальності на дорогах державного і місцевого значення.

Нагадуємо, що з 01 січня 2018 року автомобільні дороги загального користування місцевого значення перейшли із сфери управління Державного агентства автомобільних доріг України  (у регіоні – Служба автомобільних доріг у Харківській області) у сферу управління обласної державної адміністрації (на баланс Департаменту капітального будівництва), далі Державного підприємства «Дороги Харківщини» . Такі зміни відбулися в рамках децентралізації та згідно з розпорядженням КМУ від 2 жовтня 2013 року №759-р «Про передачу автомобільних доріг загального користування місцевого значення».

Для фінансування робіт з ремонтів та утримання місцевої мережі доріг з 01 січня 2018 року в областях діють обласні дорожні фонди.

На балансі Служби автомобільних доріг у Харківській області залишились лише автошляхи державного значення, загальною протяжністю – 2298,3 км., про які і буде йти мова у програмі.

Прес-служба САД у Харківській області