Служба автомобільних доріг
у Харківській області

» Прес-центр » новини » Щоб повністю відновити шлях на Суми, дорожники працюють цілодобово

Щоб повністю відновити шлях на Суми, дорожники працюють цілодобово

«Дорога буде зроблена в повному конструктиві і гарантовано «простоїть» 12 років», - зазначив начальник Служби автомобільних доріг у Харківській області Євген Зражевець.

На автомобільній дорозі, яку капітально не ремонтували протягом багатьох років, уже відновили основу та завершують вкладати вирівнюючий шар з асфальтобетону.

«Від Богодухова в бік Харкова під низом йде бруківка. Фреза не може передріблювати її. Тому асфальтобетон зрізали до бруківки, а потім, щоб розподілити навантаження, вкладали підставу з щебенево-піщаної суміші з додаванням цементу. Її добре проливали водою (протягом дня поливали від 5 до 10 разів), щоб цемент схопився, та підстава набрала міцність», - розповів провідний інженер відділу будівництва та ремонту автомобільних доріг і штучних споруд Служби автомобільних доріг у Харківській області В'ячеслав Назаренко.

Після того, як основу дороги відновили, на неї розпочали вкладати вирівнюючий шар з асфальтобетону. Зараз цю роботу майже завершено, і дорожники переходять до влаштування верхнього шару. Попереду – нанесення розмітки, облаштування зупинок та встановлення дорожніх знаків.

Кожного дня, на дорозі, працює близько 70 одиниць техніки та 100 робітників.

Саме Харків - Охтирка визначена в області пріоритетом у дорожньому будівництві на 2018 рік.

 

 

Прес- служба САД у Харківській області