Служба автомобільних доріг
у Харківській області

» Прес-центр » новини » Розпочато поточний середній ремонт автомобільної дороги Р-46 Харків - Охтирка

Розпочато поточний середній ремонт автомобільної дороги Р-46 Харків - Охтирка

У ході ознайомлення із новозбудованим асфальтобетонним заводом підприємства ТОВ «Автомагістраль-Південь», керівник Державного агентства автомобільних доріг України Славомір Новак, також, особисто проконтролював початок робіт із поточного середнього ремонту автомобільної дороги Р-46 Харків - Охтирка.

Славомір Новак: «У межах реалізації Програми 2018-2022 робимо ще більше якісних і безпечних доріг в Україні. Сьогодні розпочато ремонт на важливому для жителів Харківської області напрямку - дорозі Р-46. Планується, що вона буде відремонтована до кінця вересня цього року. Нова дорога створить комфортні та безпечні умови проїзду для жителів області, сприятиме розвитку економічних зв’язків, дозволить збільшити інтенсивність руху. Гарантійний термін на цій дорозі – 10 років на основу та 5 – на покриття».

 

Нагадаємо, що роботи проводяться за кошти державного бюджету за окремою бюджетною Програмою  - 3111150 “Покращення стану автомобільної дороги Харків — Охтирка”. У рамках реалізації відповідної бюджетної програми планується провести ремонт автомобільної дороги Р-46 Харків - Охтирка на всій протяжності, що становить 104 км. У Харківській області — 81,7 км (в тому числі 1 міст), у Сумській області — протяжністю 21,9 км (в тому числі 2 мости). 

На Сумській трасі ремонт стартував 23 квітня. У Харківській області, дорожники крок за кроком будуть просуватися від моста перед селищем Дворічний Кут до кордону з сусідньою областю. За словами начальника Служби автомобільних доріг у Харківській області Євгена Зражевця, найбільш зруйновані ділянки дороги знаходяться за Богодуховом, за місяць там почнуть відновлювати основу.

Євген Зражевець: «Вся дорога буде відремонтована до кінця сезону. Також зробимо заїзні кишені, з'їзди, встановимо необхідні дорожні знаки».

 

Зауважимо, що на будівельні майданчики Харківської області активно залучаються молоді інженери – випускники Харківського національного автомобільно-дорожнього університету.

«Мені дуже приємно, - зауважив Славомір Новак, - що до створення нової дорожньої інфраструктури в Україні активно долучаються молоді фахівці. Зокрема, на дорозі Р-46 деякі із випускників вже керують виробничими дільницями. Молоді фахівці – це свіжа кров, яка так потрібна дорожній галузі».

Максим Сибиберт, керівник виробничої дільниці: «Для мене велика честь керувати дільницею на дорозі Р-46. Буду прагнути того, щоб усі роботи виконувалися якісно і вчасно. Дуже радий, що свого часу обрав професію дорожника. Для молодих людей вона дає прекрасні перспективи, адже ти сам, особисто, долучаєшся до важливої справи – будівництва доріг в Україні».

 

 

Прес- служба САД у Харківській області