Служба автомобільних доріг
у Харківській області

» Прес-центр » новини » Результати ремонту ділянки автошляху (від міста Ізюм до кордону з Донецькою областю)

Результати ремонту ділянки автошляху (від міста Ізюм до кордону з Донецькою областю)

8 грудня начальник Служби автомобільних доріг Євген Зражевець ознайомив голову ХОДА Юлію Світличну з результатами ремонту ділянки автошляху (від міста Ізюм до кордону з Донецькою областю).

«Дорога на Слов’янськ - дорога стратегічна, національного масштабу, - підкреслила керівник області. -  До початку АТО вона вже потребувала ремонту. А великий потік військової техніки вщент зруйнував дорожнє полотно. Тому Президентом Петром Порошенком було прийняте рішення про початок ремонту. Сьогодні бачимо вдалий результат цієї ініціативи: 48,8 км дороги відновлено, виконано 100% робіт. Це полотно європейської якості, яке має прослужити 10-12 років».

Начальник Служби автомобільних доріг у Харківській області Євген Зражевець зазначив, що на початку року з державного бюджету на ремонт траси було виділено 1 млн грн. «Цих коштів, звичайно, було недостатньо, і керівник області Юлія Світлична прийняла рішення спрямувати на ремонт кошти «митного експерименту» - 56 млн грн. Ми розпочали роботу в травні та відремонтували за ці кошти перші 8 км дороги - за Чугуєвом. Це мотивувало керівництво держави виділити з державного бюджету додаткові кошти на продовження робіт», - розповів Євген Зражевець.

Рішення щодо фінансування робіт на останній ділянці у 18,4 км - від блокпоста за Ізюмом до кордону з Донеччиною - прийняв Президент, який у серпні брав участь у відкритті відремонтованого мосту в Ізюмі. Загалом на ремонт траси цього року було спрямовано 290 млн грн.

Нагадаємо, що у  2017 році на ділянці траси Київ - Харків - Довжанський від міста Чугуїв до кордону з Донецькою областю відремонтовано 48,8 км покриття. Зокрема, на ділянці від Чугуєва до повороту на Куп’янськ влаштовано 8,2 км покриття, на ділянці від повороту на Куп’янськ до  міста Ізюм - 14,3 км покриття, на ділянці в межах міста Ізюм - 7,9 км покриття, на ділянці від Ізюма в бік кордону з Донецькою областю - 18,4 км покриття.

Загальна протяжність дороги Київ - Харків - Довжанський від кордону з Полтавською областю до кордону з Донецькою областю становить 251,1 км.

 

Прес-служба САД у Харківській області.