Служба автомобільних доріг
у Харківській області

» Прес-центр » новини » Про стан доріг та заплановані заходи з покращення їх стану, розповів перший заступник начальника Служби Пляка С. М. у ході брифінгу 7 лютого 2019 року.

Про стан доріг та заплановані заходи з покращення їх стану, розповів перший заступник начальника Служби Пляка С. М. у ході брифінгу 7 лютого 2019 року.

Про стан доріг та заплановані заходи з покращення їх стану, а також використані технології з ліквідації ямковості, розповів перший заступник начальника Служби автомобільних доріг у Харківській області Пляка Сергій Михайлович у ході брифінгу 7 лютого 2019 року.

Коливання температур прискорює появу новоутворених руйнувань та деформацій дорожнього покриття. Саме такою є цьогорічна зима, яка відзначається опадами з різкими перепадами температур від плюсової до мінусової температури та надмірною вологістю. Такі погодні умови вкрай руйнівні для асфальтобетонного покриття.  Про це свідчать результати моніторингу стану автомобільних доріг загального користування, що проводять фахівці Служби.

Зазначимо, що впродовж зими на території Харківської області спостерігається поєднання різних форм атмосферних опадів (туману, дощу, снігу), – коливання температур посилює прогресуючу ямковість і уникнути цього неможливо. Тобто, узимку дорожнє покриття найбільше страждає від впливу погоди і особливо це помітно після відлиги.  

Служба автомобільних доріг у Харківській області намагається максимально оперативно реагувати на випадки утворення ямковості на дорогах.  Тому, за сприятливих погодних умов, на замовлення Служби, підрядним підприємством ДП «Харківський облавтодор» постійно проводится аварійний ямковий ремонт. За мінусової температури технологія не дозволяє здійснювати ремонт гарячим асфальтобетоном, тому застосовується холодний та литий асфальтобетон.

З початку року ліквідовано 1513 м3 аварійної ямковості.

 

Прес- служба САД у Харківській області