Служба автомобільних доріг
у Харківській області

» Прес-центр » новини » Про складні погодні умови у Харківській області 17 - 19 березня 2018 року

Про складні погодні умови у Харківській області 17 - 19 березня 2018 року

Внаслідок впливу двох активних циклонів в Харківській області очікуються складні погодні умови:

17 березня сильний дощ та мокрий сніг, місцями ожеледь, налипання мокрого снігу (приріст снігового покриву на 5 - 10 см). Вітер північно-східний, 15 - 22 м/с.  На  дорогах ожеледиця.
18 березня сильний дощ з переходом в сильний сніг. Місцями ожеледь, налипання мокрого снігу (приріст снігового покриву 5 - 10 см). Вітер північно-східний, 15 - 22 м/с. На дорогах ожеледиця.
19 березня сильний сніг, хуртовина, снігові замети (приріст снігового покриву 15 - 20 см).  Місцями  пориви  північно-східного вітру, 15 - 20 м/с. На  дорогах  ожеледиця,  сніговий  накат. Зниження температури повітря до 8 - 13° морозу.

Такі погодні умови можуть призвести  до порушення та припинення руху  транспорту на окремих ділянках доріг і вулиць, що становитиме переважно 3  (червоний) рівень загрози порушення руху автотранспорту, роботи електричних мереж, комунального господарства, будівельної галузі.

Шановні водії, дальні поїздки плануйте на світлу пору доби, по можливості обмежте пересування великовагового транспорту автомобільними дорогами у період негоди.

Дотримуйтесь правил дорожнього руху, дистанції та швидкісного режиму, щоб не утворювати заторів на автомобільних дорогах загального користування.

При Службі автомобільних доріг створено графік цілодобового чергування дорожників та спеціальної техніки на автомобільних дорогах Харківщини. У разі виникнення надзвичайної ситуації телефонуйте за номером диспетчера 336-77-00

До відома: За статистикою причиною виникнення транспортних заторів та збільшення ДТП під час складних погодних умов, частіше за все стають водії великовагових транспортних засобів, які користуються колесами з високим ступенем зносу резини, не мають пристроїв проти ковзання та ті, які значно перевищують нормативні навантаження автомобіля.

 
Прес-служба САД у Харківській області.