Служба автомобільних доріг
у Харківській області

» Прес-центр » новини » Про роботи, виконані на автошляхах протягом тижня, розповів на брифінгу 12 квітня заступник начальника Служби з розвитку доріг Сергій Пляка.

Про роботи, виконані на автошляхах протягом тижня, розповів на брифінгу 12 квітня заступник начальника Служби з розвитку доріг Сергій Пляка.

Що стосується доріг державного значення, на даний момент на них розгорнута повномасштабна робота з ліквідації ямковості. Щоденно на магістралях працюють до 25 бригад дорожників.

«На 1 квітня ліквідовано близько 20 тис. кв. м ямковості. Темпи значно збільшені у порівнянні з минулим роком: за такий період було ліквідовано 5 тис. кв. м», - уточнив Сергій Пляка.

Зокрема, практично завершені роботи з ліквідації аварійності на окружній дорозі. «Залишилося виконати роботи на ділянці в районі Роганського житломасиву, від фабрики «Філіп Моріс» до Безлюдівки. Там ямковості понад 10 тис. кв. м, третину вже ліквідували, протягом двох тижнів плануємо завершити роботи», - розповів Сергій Пляка.

Також дорожники працюють на напрямку на Дніпро, в Балаклійському районі, на Вовчанському напрямку, у Великобурлуцькому районі, Куп’янську та ін.

Що стосується поточного середнього і капітального ремонтів, вже розпочаті роботи на дорозі Мерефа – Лозова – Павлоград у районі села Бірки Зміївського району. Там повністю відновили ділянку довжиною 700 м, зараз роботи призупинені через дощ.

У вівторок дорожники планують розпочати роботи на Вовчанському напрямку: відновлюватимуть ділянки перед Старим Салтовом і перед Вовчанськом.

По інших об’єктах ремонту наразі тривають тендерні процедури.

«Визначений підрядник по дорозі Харків-Зміїв, 16 квітня буде складено договір. Плануємо по цьому напрямку відновити ділянку довжиною 1,3 км від Водяного до Змієва, а також у Балаклійському районі на в’їзді в Балаклію та в районі села Савинці», - уточнив Сергій Пляка.

«Виділені кошти на проведення важливих заходів з гарантування безпеки дорожнього руху на окружній дорозі в районі «Екопарку». Там велике накопичення машин, особливо у вихідні. Ми плануємо розширення ділянки автодороги з улаштуванням надземного сучасного переходу», - розповів заступник начальника Служби.

 

Прес-служба САД у Харківській  області.