Служба автомобільних доріг
у Харківській області

» Прес-центр » новини » Президент України Петро Порошенко відкрив реконструйований в Ізюмі міст через Сіверський Донець.

Президент України Петро Порошенко відкрив реконструйований в Ізюмі міст через Сіверський Донець.

Під час робочої поїздки у Харківську область Петро Порошенко разом із головою ХОДА Юлією Світличною відвідав Ізюмський район.

22 серпня в Ізюмі відкрили після реконструкції один з найбільших мостів Харківщини – 210-метровий міст через річку Сіверський Донець. Цим мостом проходить стратегічна дорога М-03 «Київ - Харків – Довжанський», що забезпечує основний зв'язок із зоною АТО.

Вітаючи всіх присутніх на церемонії відкриття руху, Президент України відзначив: «Завжди кажуть, що окопи роз’єднують людей, а мости - з’єднують».

Петро Порошенко наголосив, що можливості для активного дорожнього будівництва взагалі та реконструкції мосту в Ізюмі, зокрема, надали фінансова децентралізація та митний експеримент.

Глава держави відзначив, що при формуванні бюджету 2017 року Харківщина отримала можливість долучитися до митного експерименту, який уже показав свою ефективність у західній та південній Україні. Тепер 50 % від перевиконання плану збору митних платежів іде на будівництво доріг в області.

«Сьогодні ми з вами стоїмо тут та бачимо ефективність цього експерименту. Для проведення капремонту було витрачено 13 млн грн з держбюджету, 7 млн – шляхом митного експерименту та трохи понад 2 млн вклали місцеві бюджети», - навів дані Президент.

По ремонту мосту в м.Ізюм на автомобільній дорозі М-03 «Київ-Харків-Довжанський» км 625+339, було виконано наступний комплекс робіт:
- розбирання асфальтобетонного покриття, демонтаж слабкого шару бетону верху плити проїзної частини, деформаційних швів та гідроізоляції;
- влаштування накладної плити;
- влаштування деформаційних швів;
- заміна гідроізоляції;
- влаштування асфальтобетонного покриття;
- заміна блоків підвищеного бетонного огородження;
- фарбування металевих ферм прогонових будов;
- заміна перильного огородження.
На сьогоднішній день роботи закінчені. Замовник: Служба автомобільних доріг у Харківський області. Підрядна організація: ТОВ «МОСТСТРОЙКОМ», м.Дніпро.

Нагадаємо, Голова ХОДА Юлія Світлична поставила завдання дорожникам завершити реконструкцію споруди до 24 серпня 2017 року, і зараз усі роботи тут виконано в повному обсязі.