Служба автомобільних доріг
у Харківській області

» Прес-центр » новини » Прес-конференція на тему "Стан та ремонт доріг в Харківській області: що зроблено, що робиться" від 25.07.2017 року

Прес-конференція на тему "Стан та ремонт доріг в Харківській області: що зроблено, що робиться" від 25.07.2017 року

В прес-центрі інформаційного агентства "Status Quo" пройшла чергова прес-конференція за участі начальника Служби автомобільних доріг у Харківській області  Зражевеця Є. М. та директора ДП "Харківський облавтодор" Турченка І. В. У залі також були присутні журналісти і оператори телеканалів для майбутньої трансляції по телебаченню.

Під час прес-конференції начальник Служби автомобільних доріг у Харківській області Євген Зражевець розповів, що на всіх 37 об’єктах області проходили відповідні роботи - підготовка або ремонт, проведення тендерів.

Зокрема, минулого тижня одним з основних напрямків для поточного ремонту була дорога Київ - Харків - Довжанський. «На сьогодні ми фактично завершили комплекс робіт по місту Ізюм, де було облаштовано 10 км 300 м нового покриття. До 20 серпня ми здамо в експлуатацію дорогу, а також буде відремонтовано міст», - зазначив начальник Служби.

Він підкреслив, що проведений комплекс робіт на ділянці траси в Ізюмі є прикладом ефективної взаємодії «Укравтодору» й ХОДА. Так, загальний обсяг коштів обласного та державного бюджетів, що заплановані на ремонт ділянки від Чугуєва до Ізюма дороги М-03 (Київ - Харків – Довжанський), склав 92,3 млн грн. Додатково з держбюджету буде виділено ще 120 млн грн. Так, дорожники вже готують до асфальтування 10 км ділянки перед Ізюмом, а також ще дві найбільш зруйновані ділянки. Як зауважив Євген Зражевець, до завершення сезону дорожники забезпечать комфортний проїзд усією трасою від кордону з Полтавською до Донецької області (251 км).

Крім того, наразі триває підготовка до ремонту дороги Чугуїв - Мілове на ділянці від Куп’янська до Луганської області.

Тривають роботи й на місцевій мережі доріг. Наприклад, облаштовано 600 метрів дороги Фартушне – Цапівка - Гуринівка та розпочато підготовчі роботи з посилення дорожнього покриття. За даними директора ДП «Харківський облавтодор» Ігоря Турченка, минулого тижня проводилися ремонтні роботи на умовах співфінансування з місцевого бюджету у Балаклійському, Первомайському, Кегичівському, Валківському, Коломацькому та Богодухівському районах.

 

 

Прес-служба САД у Харківській області.