Служба автомобільних доріг
у Харківській області

» Прес-центр » новини » Прес-конференція на тему "Стан та ремонт доріг в Харківській області: що зроблено, що робиться" від 20.07.2017 року

Прес-конференція на тему "Стан та ремонт доріг в Харківській області: що зроблено, що робиться" від 20.07.2017 року

В прес-центрі інформаційного агентства "Status Quo" пройшла прес-конференція за участю першого заступника начальника Служби автомобільних доріг у Харківській області  Пляки С.М. та директора ДП "Харківський облавтодор" Турченка І. В. У залі також були присутні журналісти і оператори телеканалів для майбутньої трансляції по телебаченню.

Пляка С.М., висвітлив інформацію щодо стану і ремонту доріг у Харківській області та планів на наступний тиждень. На завершальному етапі знаходиться ремонт ділянки довжиною 7,3 км біля міста Ізюм на трасі Київ-Харків-Довжанський. За його словами, зараз ведуться роботи з влаштування вирівнюючого шару на всій протяжності ділянки. Асфальтування буде завершено протягом 4-5 днів. Крім того, в Ізюмі тривають роботи з ремонту мосту.
Також, минулого тижня почалися підготовчі роботи з ремонту дороги Фартушне-Цапівка-Гуринівка. Було упорядковане узбіччя. Завозяться матеріали для проведення робіт по посиленню основи обраних ділянок.
Тривають роботи на дорозі Чугуїв - Мілове через Куп'янськ. Зараз на 10-кілометровій ділянці перед селищем Шевченкове триває укладання нової основи з посиленням методом холодного ресайклінгу. Укладається асфальтобетонне покриття в Коломацькому районі: від Коломака в сторону Водяного.
"Сьогодні почалися роботи з асфальтування першої ділянки протяжністю 7,2 км між селами Таранівка і Спасів Скит Зміївського району на дорозі Мерефа-Лозова-Павлоград. У понеділок будуть розпочаті підготовчі роботи з укладання підстави покриття в Близнюківському районі між райцентрами Близнюки і Барвінкове", - зазначив перший заступник начальника Служби.
Крім того, на цьому тижні дорожники планують закінчити ремонт під'їзду до села Хлібне Лозівського району, а в Краснокутському районі - ремонт дороги в бік Любовки.

Турченко І.В розповів, що в звітному періоді тривали також роботи з ямкового ремонту на дорозі Київ-Харків-Довжанський від міста Чугуїв до кордону з Донецькою областю. Зараз основні роботи закінчені.
"Сьогодні виконується нанесення горизонтальної дорожньої розмітки та заміна дорожніх знаків", - розповів Турченко.
За його словами, облавтодор закінчив роботи на дорозі Харків-Охтирка від Солоницівки до міста Богодухів. Проведено ямковий ремонт від Куп'янська до Чугуєва на трасі Чугуїв-Мілове. Тривають роботи на дорозі Харків-Вовчанськ.
"Також працюємо на дорозі Харків - Зміїв - Балаклія - Гороховатка і Мерефа - Павлоград. Роботи на умовах співфінансування з місцевого бюджету тривають в Балаклійському, Первомайському, Кегичівському, Шевченківському, Валківському, Коломацькому та Богодухівському районах", - повідомив Турченко.

 

 

Прес-служба САД у Харківській області.