Служба автомобільних доріг
у Харківській області

» Прес-центр » новини » Прес-конференція на тему "Стан та ремонт доріг в Харківській області: що зроблено, що робиться" від 03.10.2017 року

Прес-конференція на тему "Стан та ремонт доріг в Харківській області: що зроблено, що робиться" від 03.10.2017 року

В прес-центрі інформаційного агентства "Status Quo" за дорученням голови ХОДА Юлії Світличної пройшла чергова прес-конференція. У залі були присутні журналісти і оператори телеканалів для майбутньої трансляції по телебаченню.

Під час прес-конференції перший заступник начальника Служби автомобільних доріг Харківської області Пляка С.М. повідомив, що дорожники регіону в цьому році запланували відремонтувати 187 км доріг (у минулому році було відремонтовано 64 км). Роботи вже виконано на 100 км, на інших об'єктах роботи - на завершальному етапі. «Ми йдемо за графіком і намічені 30 об'єктів завершимо у строк, з фінансуванням проблем немає, - заявив Сергій Пляка. – Останні три об'єкти, де на сьогодні роботи не розпочато, це ділянки доріг Качалівка - Костянтинівка (Краснокутський район), Шевченкове - Балаклія - Первомайський - Кегичівка (Балаклійський район) та дорога Дергачі - П'ятихатки. Вони будуть розпочаті найближчим часом».

За інформацією першого заступника начальника Служби автомобільних доріг у Харківській області, минулого тижня проводилися ремонтні роботи на ділянках дороги Київ-Харків-Довжанський – від Ізюма до кордону з Донецькою областю. Тут із запланованих 16 км зроблено 6 км дороги. На трасі Чугуїв - Мілове в найближчі дні дорожники завершать 10-кілометрову ділянку в Шевченківському районі. «На іншій ділянці - близько 1,5 км - на в'їзді в Куп'янськ з боку Чугуєва готується основа до укладання нових шарів асфальтобетону. У найближчі дні почнуться роботи з ремонту найзруйнованішої ділянки дороги - від Куп'янська до кордону з Луганською областю», - розповів Сергій Пляка. Крім того, він повідомив, що тривають роботи на дорогах Мерефа – Лозова - Павлоград, Дергачі - Козача Лопань, Фартушне - Цапівка - Гуринівка, Харків - Зміїв - Балаклія - Горохуватка та інших місцевих дорогах. Також, за даними Сергія Поляки, дорожники працюють на трасі Мерефа - Зміїв. «Всі заплановані для ремонту ділянки відфрезеровано – йде укладання щебенево-піщаних сумішей. Протягом 5 днів підрядники візьмуться до укладання асфальтобетону, в тому числі і в селі Соколове», - уточнив перший заступник керівника САД у Харківській області.

 

Прес-служба САД у Харківській області.