Служба автомобільних доріг
у Харківській області

» Прес-центр » новини » Прес-конференція на тему "Стан та ремонт доріг в Харківській області: що зроблено, що робиться" від 01.08.2017 року

Прес-конференція на тему "Стан та ремонт доріг в Харківській області: що зроблено, що робиться" від 01.08.2017 року

В прес-центрі інформаційного агентства "Status Quo" за дорученням голови ХОДА Юлії Світличної пройшла чергова прес-конференція. У залі були присутні журналісти і оператори телеканалів для майбутньої трансляції по телебаченню.

Минулого тижня тривали роботи на дорогах Київ - Харків - Довжанський (у межах м. Ізюма), Чугуїв - Мілове та Мерефа - Лозова - Павлоград. «На дорозі Київ - Харків - Довжанський у районі міста Ізюм було відфрезеровано близько 8 км покриття. У планах - подальше просування в бік Харкова. Це підготовчі роботи під укладання вирівнювального шару асфальтобетону на ділянці від Ізюму у бік міста Чугуїв», - розповів Михайло Богатир.

Він також зазначив, що на окремих зруйнованих ділянках дороги ремонтники не обмежаться фрезеруванням та укладанням вирівнювального шару асфальту - замінюватимуть основу, проводитимуть холодний ресайклінг й укладатимуть необхідну кількість шарів асфальту.

Продовжився ремонт і на дорозі Чугуїв - Мілове. Тут уже провели роботи з розпушування існуючого покриття (18,9 км), відновили 6,6 км основи за технологією холодного ресайклінгу, облаштували 6,2 км вирівнювального шару та 16,8 км верхнього шару покриття. На даний момент тривають роботи щодо зміцнення узбіччя.

«На дорозі Мерефа - Лозова - Павлоград йде укладання асфальтобетону в районі с. Таранівки – Спасового Скиту. У цьому районі укладено вже близько 2 км асфальтобетону». Також, на цьому тижні завершили ремонт під'їзду до села Хлібне в Лозівському районі, залишилося тільки нанести розмітку на новий асфальт - повідомив заступник начальника САД у Харківській області.

Дорожники почали готуватися до робіт ще на кількох напрямках. Так, на дорозі Мерефа - Зміїв фрезерують покриття і завозять матеріали для активної фази робіт, яка почнеться за 2 тижні. У Золочівському районі тривають підготовчі роботи по поточному середньому ремонту автомобільної дороги Фартушне - Цапівка - Гуринівка. Готуються ремонтувати дорогу Харків - Вовчанськ. «Йде передислокація техніки. У найближчі дні почнуться підготовчі роботи - фрезерування покриття з боку Вовчанська, і будемо поступово рухатися в бік Харкова». Також, по 18 об'єктах з тих, які планують відремонтувати цього року, ще не завершено тендерні процедури. - зазначив заступник начальника САД у Харківській області.

 

 

 

Прес-служба САД у Харківській області.