Служба автомобільних доріг
у Харківській області

» Прес-центр » новини » Прес-конференція на тему "Стан та ремонт доріг у Харківській області: що зроблено, що робиться" від 12.09.2017 року

Прес-конференція на тему "Стан та ремонт доріг у Харківській області: що зроблено, що робиться" від 12.09.2017 року

В прес-центрі інформаційного агентства "Status Quo", за дорученням голови ХОДА Юлії Світличної, відбулась чергова прес-конференція за участі першого заступника начальника Служби автомобільних доріг у Харківській області  Пляки С. М. та та заступника директора з ремонтів та утримання автомобільних доріг ДП "Харківський облавтодор" Мачули В. І. У залі були присутні журналісти і оператори телеканалів для майбутньої трансляції по телебаченню.

Під час прес-конференції перший заступник начальника Служби автомобільних доріг Харківської області Пляка С.М., висвітлив інформацію про хід капітального ремонту шляхопроводу поблизу с.Губарівка, Богодухівського району.
Що стосується,окружної дороги навколо м.Харків - виконуються роботи з розшивки та заливки тріщин бітумно-гумовою мастикою (виконано 28,8 пог.км), влаштування тонкошарового покриття з литої емульсійно-мінеральної суміші (виконано 9,2 км).

Перший заступник начальника САД в області зазначив, що роботи закінчені на ділянках:
- Коломак до автодороги Водяне-Різуненкове (по І траншу).
- Під’їзд до села Хлібне
- Під’їзд до смт Хорошеве
- Лозова-Близнюки-Барвінкове-Велика Комишуваха (по I траншу)

Визначено переможця та розпочаті підготовчі роботи з ремонту шляхопроводу поблизу смт.Пісочин.

У свою чергу, заступник директора з ремонтів та утримання автодоріг ДП «Харківський облавтодор» Віталій Мачула висвітлив інформацію щодо ходу ямкового ремонту а такоє експлуатаційного утримання.

Прес- служба САД у Харківській області