Служба автомобільних доріг
у Харківській області

» Прес-центр » новини » Прес-конференція на тему "Стан та ремонт доріг у Харківській області: що зроблено, що робиться" від 08.08.2017 року

Прес-конференція на тему "Стан та ремонт доріг у Харківській області: що зроблено, що робиться" від 08.08.2017 року

В прес-центрі інформаційного агентства "Status Quo", за дорученням голови ХОДА Юлії Світличної, пройшла чергова прес-конференція за участі першого заступника начальника Служби автомобільних доріг у Харківській області  Пляки С. М. та та заступника директора з ремонтів та утримання автомобільних доріг ДП "Харківський облавтодор" Мачули В. І. У залі були присутні журналісти і оператори телеканалів для майбутньої трансляції по телебаченню.

Під час прес-конференції заступник начальника Служби автомобільних доріг Харківської області Пляка С.М. повідомив, що в даний момент почалися активні ремонтні роботи на харківській окружній дорозі. «Цього року заплановано ремонт трьох ділянок: від Пісочина до Високого (в межах 2 км), Безлюдівка - Рогань (також близько 2 км) і в межах 5 км - ділянка між ринком «Лоск» і поворотом на Чугуїв (зараз ми почали роботи від екопарка до чугуївської розв'язки). Роботи на окружній ми закінчуємо до 1 вересня, якщо тільки не перешкодить погода». Також, підготовчі роботи почалися на дорозі між Богодуховом і Краснокутськом. «Відремонтувати аварійну ділянку від села Губарівка в сторону Краснокутська - це було доручення голови облдержадміністрації Юлії Світличної. Тендер виграв сильний підрядник. Сьогодні - перший день підготовчих робіт. Там великий об'єм, більше 6 км. Відремонтуємо протягом серпня - вересня», - розповів заступник начальника Служби автомобільних доріг у Харківській області.

У регіоні триває поточний середній ремонт на дорогах Чугуїв - Мілове (асфальт укладають на ділянці від с. Шевченкове в сторону Чугуївського району) та в Ізюмському напрямі (уклавши нижні шари в місті Ізюм, робочі просуваються в бік Харкова та із запланованих 10 км вже заасфальтували 4 км дороги). На дорозі Мерефа - Лозова - Павлоград заасфальтували 4,2 км із запланованої до ремонту ділянки в 7 км між селами Таранівка та Спасів Скит. «Почалися роботи на дорозі Мерефа - Зміїв, вже фрезеруємо покриття, друга бригада заходить туди найближчими днями. Також почали фрезерувати та укладати асфальтобетонну суміш у місті Валки - на вул. Дидоренка. Тривають роботи між Близнюками та Барвінковим - вже укладено 1 км нового покриття та 1,5 км підготовлено. Тривають роботи на дорозі Фартушне - Цапівка - Гуринівка Золочівського району, там підготували основу та з четверга почнеться укладання асфальту. Розпочато роботи на дорозі Харків - Вовчанськ - вже відфрезерували 2,6 км на ділянці протяжністю до 4 км. Розпочато роботи в Хорошевому Харківського району», - перерахував Сергій Пляка.

«Фінансування зараз прекрасне, за що ми вдячні керівництву області, особисто Юлії Світличній», - сказав заступник начальника САД, та підкреслив, що в даний момент дорожники тільки набирають темп, користуючись сприятливою погодою.

 

 

Прес- служба САД у Харківській області