Служба автомобільних доріг
у Харківській області

» Прес-центр » новини » Плани ремонту та будівництва доріг в області на 2019-й рік обговорили 23 січня під час наради у ХНАДУ

Плани ремонту та будівництва доріг в області на 2019-й рік обговорили 23 січня під час наради у ХНАДУ

Захід відбувся в Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті. У нараді взяли участь представники органів влади, місцевого самоврядування, дорожніх служб та науковці.

Про готовність Служби до масштабного ремонту доповів начальник Служби автомобільних доріг у Харківській області Євген Зражевець.

 

«Минулого року ми виконали план роботи, який був затверджений державним бюджетом, на 100% та зробили ще додатковий обсяг, який дозволить нам ті роботи, що заплановані на 2019 рік, розпочати в березні. Маємо 4 перехідні контракти, підрядник визначений та готовий з 2-ї половини березня вийти на об’єкти, які вже пройшли через аукціон «Прозоро», - повідомив Євген Зражевець.

Щодо дороги Харків – Лозова – Павлоград начальник Служби автомобільних доріг у Харківській області повідомив, що вся необхідна для її ремонту документація є, експертизи пройдені, все готово для проведення тендерних процедур. Ремонт дороги розраховують розпочати також у березні. Євген Зражевець відзначив, що для здешевлення робіт спільно з науковцями розробили проект, що передбачає 3 типи конструктивів: найменш зруйновані ділянки фрезеруватимуть та вкладатимуть на них новий асфальтобетон; на більш зруйнованих ділянках частково відновлять основу; на повністю зруйнованих основу замінюватимуть повністю.

Окрім ремонту наявного шляху, в Лозівському районі заплановано й нове дорожнє будівництво – об’їзної дороги навколо міста Лозова. Вона дозволить розвантажити місто від потоку автомобілів, що рухаються дорогою Харків – Лозова – Павлоград. Зараз вони проїжджають центром міста.

«Протяжність ділянки – майже 2 км. Розпочнеться дорога в районі населеного пункту Панютине та завершиться в районі Новоіванівки, - уточнив директор ДП «Дороги Харківщини» Ігор Турченко. – Це перше будівництво місцевої дороги в Україні після створення Дорожнього фонду. Роботи будуть розпочаті в квітні 2019 року».

Крім ремонту дороги Харків – Лозова – Павлоград, пріоритетними на цей рік дорожники назвали ремонти напрямків Дергачі – Козача Лопань (заплановано повне відновлення 12 км покриття); Харків – Вовчанськ, Мерчик – Краснокутськ тощо. Також уже складено перелік з 77 місцевих доріг, які відновлюватимуть коштом Дорожнього фонду в 2019 році.

Прес-служба САД у Харківській області.