Служба автомобільних доріг
у Харківській області

» Прес-центр » новини » Підсумки діяльності Служби автомобільних доріг у Харківській області за 2018 рік.

Підсумки діяльності Служби автомобільних доріг у Харківській області за 2018 рік.

В поточному році за рахунок усіх джерел фінансування на мережі доріг державного значення виконувались роботи з капітального, поточного середнього ремонтів та експлуатаційного утримання.
Поточним середнім ремонтом в 2018 році відновлено 228,8 км покриття на 12 об’єктах та відремонтовано 3 штучні споруди загальною протяжністю 102,3 пог. м.

Основні напрямки ремонту
1.    Харків-Охтирка. Виконано повний комплекс робіт на всій протяжності дороги 81,7 км, який включає в себе: заміна або посилення основи, влаштування двошарового покриття, нанесення розмітки, заміна дорожніх знаків, влаштування бар’єрної огорожі, нових автопавільйонів, влаштування водовідведення, відновлення узбіч.
2.    Київ-Харків-Довжанський на ділянці від міста Чугуїв до кордону з Донецькою областю. Відновлено 54,3 км покриття.
3.    Чугуїв-Мілове. Відновлено 28,1 км покриття, включаючи найбільш зруйновану ділянку км 103 – км 108.
4.    Харків-Зміїв-Балаклія-Гороховатка. Відновлено 13,5 км покриття в населених пунктах Безлюдівка, Васіщеве, Темнівка, Андріївка, де спостерігається інтенсивність руху до 20 тис. автомобілів на добу.
5.    Харків-Вовчанськ-КПП «Чугунівка». Відновленно 7,7 км.
Також, проводилися роботи на автомобільних дорогах: Мерефа-Лозова-Павлоград, Мерефа-Зміїв, Харків-Сімферополь-Алушта-Ялта, Старий Мерчик-Мурафа-Краснокутськ, Зачепилівка-Андріївка-Кегичівка-Старовірівка, Шевченкове-Балаклія-Первомайський-Кегичівка, Чугуїв-Печеніги-Великий Бурлук.

Ремонт штучних споруд
1.    Проведено поточний ремонт з влаштуванням нової накладної плити на містку через річку Куп’єваха Богодухівського району на автомобільній дорозі Харків-Охтирка.
2.    Виконано капітальний ремонт шляхопроводу біля села Кислівка Куп’янського району на км 100+063 автомобільної дороги Чугуїв-Мілове.
3.    Проведено аварійний ремонт мосту через струмок в селі Коробочкине Чугуївського району на автомобільній дорозі Чугуїв-Мілове.

Експлуатаційне утримання
Всі роботи з експлуатаційного утримання були направлені на виконання першочергових заходів із забезпечення безпеки дорожнього руху, створення комфортних умов для користувачів доріг.
Всього протягом року виконано:
-    Ліквідовано 185 тис. м2 ямковості;
-    Нанесено 1700 км розмітки;
-    Влаштовано 3000 од. дорожніх знаків;
-    Замінено та відремонтовано 12,5 км бар’єрної огорожі;
-    Видалено 32,5 км порослі.

 

Прес-служба САД у Харківській області.