Служба автомобільних доріг
у Харківській області

» Прес-центр » новини » Під час робочої поїздки голова ХОДА Юлія Світлична ознайомилась з ходом ремонтних робіт у Великобурлуцькому районі.

Під час робочої поїздки голова ХОДА Юлія Світлична ознайомилась з ходом ремонтних робіт у Великобурлуцькому районі.

27 липня під час робочої поїздки  у Великобурлуцький район голова ХОДА Юлія Світлична ознайомилася з ходом ремонтних робіт. Вона відзначила, що найбільшу увагу цього року приділено двом напрямкам: на Приколотне та на Старий Салтів.

Останні дані щодо ходу ремонту Юлії Світличній доповів начальник Служби автомобільних доріг у Харківській області Євген Зражевець. Так, з початку року на дорогах Чугуїв - Печеніги - Великий Бурлук, Харків - Вовчанськ - КПП «Чугунівка», Приколотне - Великий Бурлук - Дворічна ліквідовано майже 4 тис. м2 ямковості.  Зараз тривають роботи з ямкового ремонту на ділянці від Приколотного до Вільховатки на дорозі Харків - Вовчанськ - КПП «Чугунівка». «На цій дорозі залишилося працювати ще тиждень, за цей час ми ліквідуємо всю ямковість і зробимо зручним проїзд для користувачів», - розповів начальник Служби.

Також дорожні бригади працюють на дорозі Чугуїв - Печеніги - Великий Бурлук. Там ямковість та мережу тріщин спеціалісти ліквідують за новітніми технологіями.

На ремонт дороги Старий Салтів - Приколотне - Великий Бурлук цього року заплановано 10,9 млн грн. Роботи будуть виконуватися у межах села Дорошенкове і на найбільш зруйнованих ділянках від Приколотного до Великого Бурлука. До цього часу протягом 15 - 17 років тут не було поточного ремонту. Дякуючи підтримці голови ХОДА, роботи тривають. Ми визначилися з об’ємами та напрямками. І рухаємося до перемоги». - зазначив Євген Зражевець.

 

Прес-служба САД у Харківській області.