Служба автомобільних доріг
у Харківській області

» Прес-центр » новини » Перебуваючи з робочою поїздкою в Ізюмському районі 18 липня керівник області ознайомилася з ходом ремонтних робіт на автомобільній дорозі Київ – Харків – Довжанський, що проходить у межах міста Ізюм.

Перебуваючи з робочою поїздкою в Ізюмському районі 18 липня керівник області ознайомилася з ходом ремонтних робіт на автомобільній дорозі Київ – Харків – Довжанський, що проходить у межах міста Ізюм.

Під час робочої поїздки в Ізюмський район Юлія Світлична ознайомилася з ходом ремонтних робіт на ділянці автомобільної дороги Київ – Харків – Довжанський, що проходить у межах міста Ізюм.

На даний момент відремонтовано понад 15 км дороги: від Чугуєва до перехрестя з автомобільною дорогою Чугуїв-Мілове – 8,2 км та в межах міста Ізюм – 6,9 км.
У цьому році планується відремонтувати ще майже 16 км на ділянках у межах міста Ізюм 3,4 км, біля села Веселе 2 км., у районі шляхопроводу та підходів біля ст. Гракової 0,5 км та на ділянці від шляхопроводу біля ст. Закомільське  до міста Ізюм 10 км. - зазначила керівник області.

Також, 18 липня голова ХОДА Юлія Світлична ознайомилася з ходом ремонтних робіт мосту на автодорозі  М-03 «Київ-Харків-Довжанський» км 625+339 в м. Ізюм.
Для завершення ремонту необхідно влаштувати гідроізоляцію на третій та четвертій прогоновій будові зліва, покласти два шари асфальтобетону, пофарбувати конструкції прогонових будов мосту.

 

Прес- служба САД у Харківській області