Служба автомобільних доріг
у Харківській області

» Прес-центр » новини » Оперативна інформація щодо роботи дорожнього комплексу у Харківській області в період з 24.12 по 26.12.2017 року

Оперативна інформація щодо роботи дорожнього комплексу у Харківській області в період з 24.12 по 26.12.2017 року

Служба автомобільних доріг у Харківській області інформує стосовно забезпеченості проїзду дорогами області на 9 годину ранку.

Сьогодні, за прогнозом синоптиків хмарно з проясненням. Вночі без істотних опадів. На дорогах місцями ожеледиця. Вдень невеликі опади, місцями  туман. Вітер південно-західний, 7 - 12 м/с.. Температура повітря по області: вночі від 0°С до 5°С морозу, вдень від 1°С до 3°С тепла.
У період з 24 по 25 грудня спостерігались невеликі опади: мокрий сніг, дощ. На дорогах була місцями ожеледиця, хуртовина. Вітер був західний, 7 -12 м/с., вночі пориви 15-20 м/с, місцями до 25 м/с. Вдень пориви 15-20 м/с. Температура повітря по області становила: вночі від 0°С до  5°С морозу, вдень від 2°С морозу д о3°С тепла.

26 грудня, станом на ранок, на дорогах області працювало більше 100 одиниць спецтехніки та 148 робітників дорожнього господарства.

В період з 25 по 26 грудня для обробки доріг протиожеледними матеріалами було використано: 819 мпіщано-соляної суміші та 50 тн технічної солі.

Дорожні підприємства працювали на всіх напрямках.Особлива увага була спрямована на маршрути з найбільшою інтенсивністю руху та на аварійно небезпечні ділянки (спуски, підйоми).

Рух великовантажних автомобілів на дорогах області не припинявся. Продовжуються роботи з оброблення протиожеледними матеріалами доріг.

Шановні водії, гальмівний шлях, коли дорога засніжена або покрита ожеледицею, збільшується у рази. З особливою обережністю рухайтеся по мостах та естакадах, відмовтесь від ризикованих маневрувань. Неухильно дотримуйтеся Правил дорожнього руху! 

При Службі автомобільних доріг створено графік цілодобового чергування дорожників та спеціальної техніки на автомобільних дорогах Харківщини. У разі виникнення надзвичайної ситуації телефонуйте за номером диспетчера 336-77-00

 

Прес-служба САД у Харківській області.