Служба автомобільних доріг
у Харківській області

» Прес-центр » новини » Оперативна інформація щодо роботи дорожнього комплексу у Харківській області, станом на 6.12.2018 року

Оперативна інформація щодо роботи дорожнього комплексу у Харківській області, станом на 6.12.2018 року

Служба автомобільних доріг у Харківській області інформує стосовно забезпеченості проїзду державними дорогами області на 9 годину ранку.

5 грудня, по області спостерігались невеликі опади у вигляді мряки, мокрого снігу, снігу. На дорогах була місцями ожеледиця. Температура повітря по області становила від +1° тепла до -2° морозу.

Протягом доби, на державних дорогах області працювало 93 одиниці спецтехніки та 131 робітників дорожнього господарства. За добу на обробку покриття використано 720 м3 піщано-соляної суміші та 22 тн технічної солі. 


Сьогодні, за прогнозом синоптиків по області спостерігатиметься невеликий сніг, мокрий сніг, місцями з дощем. Вночі та вранці туман, видимість 200-500 м. На дорогах місцями ожеледиця. Вітер північний, 5 - 10 м/с. Температура повітря вдень від  +2°С тепла до -2°С морозу. Ближче до ночі температура опуститься до -4°С морозу.

Проводяться роботи з ліквідації зимової слизькості та водовідведення. Особлива увага спрямована на маршрути з найбільшою інтенсивністю руху та на аварійно небезпечні ділянки (спуски, підйоми) на автомобільних дорогах державного значення.

Увага, у зв’язку з переходом температури через "0°С", на дорогах області місцями може бути ожеледиця, що значно збільшить довжину гальмівного шляху і зменшить керованість автомобілем! Автомобілістам рекомендовано бути особливо уважними за кермом, дотримуватися дистанції і не розвивати високу швидкість.

При Службі автомобільних доріг створено графік цілодобового чергування дорожників та спеціальної техніки на автомобільних дорогах Харківщини. У разі виникнення надзвичайної ситуації телефонуйте за номером диспетчера 336-77-00

 

Прес-служба САД у Харківській області.