Служба автомобільних доріг
у Харківській області

» Прес-центр » новини » Оперативна інформація щодо роботи дорожнього комплексу у Харківській області станом на 5.12.2018 року

Оперативна інформація щодо роботи дорожнього комплексу у Харківській області станом на 5.12.2018 року

Сьогодні, за прогнозом синоптиків очікуються невеликі опади у вигляді снігу, мокрого снігу, які розпочнуться ближче до вечора. Місцями по області туман, видимість 200 - 500 метрів. На дорогах місцями ожеледиця. Вітер змінних напрямків, 3 - 8 м/с. Температура повітря по області від +1° тепла до -2° морозу.

Вдень 4 грудня, істотних опадів не було. На дорогах була місцями ожеледиця. Температура повітря становила: вдень від +1°С тепла до -5°С морозу, вночі з 4 по 5 грудня 0°С -3°С морозу.
Вночі, місцями по області спостерігались опади у вигляді мряки. Протягом доби, на державних дорогах працювало 60 одиниць спецтехніки та 85 робітників дорожнього господарства, на обробку покриття використано 249 м3 піщано-соляної суміші та 21 тн технічної солі.

Проїзд автотранспорту забезпечено на усіх автомобільних дорогах загального користування державного значення Харківської області.

Продовжуються роботи з оброблення протиожеледними матеріалами доріг державного значення.

Увага, у зв’язку з переходом температури через "0°С", на дорогах області місцями може бути ожеледиця, що значно збільшить довжину гальмівного шляху і зменшить керованість автомобілем! Автомобілістам рекомендовано бути особливо уважними за кермом, дотримуватися дистанції і не розвивати високу швидкість.

При Службі автомобільних доріг створено графік цілодобового чергування дорожників та спеціальної техніки на автомобільних дорогах Харківщини. У разі виникнення надзвичайної ситуації телефонуйте за номером диспетчера 336-77-00

 

Прес-служба САД у Харківській області.