Служба автомобільних доріг
у Харківській області

» Прес-центр » новини » Оперативна інформація щодо роботи дорожнього комплексу у Харківській області, станом на 11.01.2019 року

Оперативна інформація щодо роботи дорожнього комплексу у Харківській області, станом на 11.01.2019 року

Служба автомобільних доріг у Харківській області інформує стосовно забезпеченості проїзду державними дорогами області на 9 годину ранку.

10 січня по області спостерігався сніг, мокрий сніг. Місцями були пориви південно-східного вітру 15 - 20 м/с. У зв’язку зі снігом та поривчастим вітром, в деяких районах продовжували утворюватися перемети. В Нововодолазькому районі на автомобільній дорозі Харків-Красноград-Перещепине працював ротор, який виконував роботу з ліквідації переметів.

Загалом, на дорогах області працювало більше 180 одиниць спецтехніки. За добу на обробку покриття використано 1178 м3 піщано-соляної суміші та 96 тон технічної солі.

На добу 11 січня по області очікується туман, видимість 200 - 500 м. До вечора на північному заході та місцями на південному сході області очікується значний сніг, на решті території помірні опади (сніг, мокрий сніг, місцями з дощем).  На дорогах місцями ожеледиця. Вітер південно - східний, 5 - 10 м/с. Температура повітря по області коливається від 0°С до -4°С морозу.

Виконуються роботи з розширення проїзної частини від снігу(мокрого снігу), а також роботи з оброблення протиожеледними матеріалами доріг державного значення.

Працівники дорожніх підприємств постійно проводять моніторинг стану проїзду, як патрульним обстеженням так і за допомогою 5 існуючих камер спостереження. Визначені найбільш імовірні місця скупчення великовагових транспортних засобів на яких додатково чергує дорожня техніка здатна для буксирування.

У період негоди, просимо водіїв великовагового транспорту, по можливості обмежити пересування автомобільними дорогами та зачекати на майданчиках для відстою великовагового транспорту.

Увага, у зв’язку з можливим переходом температури через "0°С", на дорогах області місцями може бути ожеледиця, що значно збільшить довжину гальмівного шляху і зменшить керованість автомобілем!

Пам’ятайте, коли дорога засніжена або покрита ожеледицею, гальмівний шлях збільшується у рази! З особливою обережністю рухайтеся по мостах та естакадах, відмовтесь від ризикованих маневрувань. Неухильно дотримуйтеся Правил дорожнього руху! 

При Службі автомобільних доріг створено графік цілодобового чергування дорожників та спеціальної техніки на автомобільних дорогах Харківщини. У разі виникнення надзвичайної ситуації телефонуйте за номером диспетчера 336-77-00

 

Прес-служба САД у Харківській області.