Служба автомобільних доріг
у Харківській області

» Прес-центр » новини » Оперативна інформація щодо роботи дорожнього комплексу у Харківській області, станом на 03.12.2018 року

Оперативна інформація щодо роботи дорожнього комплексу у Харківській області, станом на 03.12.2018 року

Станом на 09 годину ранку, проїзд автотранспорту забезпечено на усіх автомобільних дорогах загального користування державного значення Харківської області.

Сьогодні, за прогнозом синоптиків спостерігатиметься мінлива хмарність. Без істотних опадів. На дорогах місцями ожеледиця. Вітер південно - східний, 3 - 8 м/с. Температура повітря по області вдень від -5°С до 7°С морозу.

Протягом доби, на державних дорогах області працювало близько 100 одиниць спецтехніки та 134 робітники дорожнього господарства. За добу на обробку покриття використано 635 м3 піщано-соляної суміші та 147 тн технічної солі.

01 грудня близько 500 год. ранку до Харківської області зайшов циклон з південно-західної частини області із швидкістю вітра 7-12 м/с при температурі -7°С -11°С морозу. Розпочався сніг у таких районах, як: Красноградський, Зачепилівський, Сахновщинський, Лозівський. На той час, на дорогах області вже працювала спецтехніка та робітники дорожнього господарства. На 10 годину ранку, опади у вигляді снігу поширилися по всій області. 

Вдень 1 грудня по області спостерігався сніг. Температура повітря становила -2°С -5°С морозу. Вітер східний, 7 - 12 м/с, пориви 15 - 20 м/с. На дорогах була місцями ожеледиця. Вночі  був невеликий сніг, мокрий сніг. Товщина снігового покрову близько 7 см.

В період з 01 по 02 грудня на дорогах області працювало 155 снігоприбиральних машини та механізмів з косими відвалами, які одночасно прибирали сніг з проїзної частини, так і розподіляли піщано-сольову суміш та 194 робітника дорожнього господарства. Для обробки доріг  протиожеледними матеріалами було використано 1990 мпіщано-соляної суміші та 281 тн технічної солі.

Дорожні підприємства працювали на всіх напрямках. Особлива увага  була спрямована на маршрути з найбільшою інтенсивністю руху та на аварійно небезпечні ділянки (спуски, підйоми) на автомобільних дорогах державного значення

02 грудня, спостерігалась хмарна погода, без істотних опадів. На дорогах була місцями ожеледиця. Вітер був південно-західний, 7 - 12 м/с. Вночі з 02 по 03 грудня температура становила -13°С -15°С морозу.

Працівники дорожніх підприємств постійно проводять моніторинг стану проїзду, як патрульним обстеженням так і за допомогою 5 існуючих камер спостереження.

Шановні водії, коли дорога засніжена або покрита ожеледицею гальмівний шлях збільшується у рази. З особливою обережністю рухайтеся по мостах та естакадах, відмовтесь від ризикованих маневрувань. Неухильно дотримуйтеся Правил дорожнього руху! 

При Службі автомобільних доріг створено графік цілодобового чергування дорожників та спеціальної техніки на автомобільних дорогах Харківщини. У разі виникнення надзвичайної ситуації телефонуйте за номером диспетчера 336-77-00

 

Прес-служба САД у Харківській області.