Служба автомобільних доріг
у Харківській області

» Прес-центр » новини » Оперативна інформація щодо роботи дорожнього комплексу та погодні умови на автомобільних дорогах Харківської області з 28.02 по 02.03.2018 року

Оперативна інформація щодо роботи дорожнього комплексу та погодні умови на автомобільних дорогах Харківської області з 28.02 по 02.03.2018 року

  

З 27 лютого по 02 березня 2018 року Харківська область перебувала під впливом циклону, який супроводжувався сильними опадами, у вигляді снігу, та поривчастим вітром. При цьому температура повітря коливалась від - 4 °С до - 17 °С. Швидкість вітру в середньому по області сягала 15 м\с, а місцями пориви до 25 м\с. В результаті значних опадів товщина снігового покрову по області досягає 25-40см. Місцями висота переметів становить 2-2,5м.

Найбільш складні погодні умови спостерігаються за напрямками:  

1. Чугуїв – Мілове.

На ділянці від села Кислівка до кордону з Луганською областью в результаті сильних поривів вітру перемети досягали висоти 2м. Для ліквідації наслідків залучено 6 од. техніки Харківського облавтодору, включаючи два ротори та додатково задіяно спеціальна техніка ДСНС - БАТ 2.

2. Харків – Дніпро.

На 45 кілометрі автомобільної дороги Харків-Красноград водій не впорався з керуванням та заблокував проїзд однієї смуги руху. Із-за сильних поривів вітру навколо автомобіля утворилися перемети висотою до 1,5 м. На ліквідацію снігового замету перебазовано 4 од. техніки:       Т-150, Грейдер та 2 авто КДМ (солерозподілювачі). Проїзд забезпечено.

3. Мерефа – Павлоград.

На ділянці поблизу с.Лугове та с.Борки, в результаті зупинки вантажних автомобілів на проїзній частині, виникла затримка в русі іншого транспорту. Силами Зміївського райавтодору за допомогою 3 од.техніки  були прийняті заходи для їх буксирування та розчищення даного напрямку. 

4. Харків – Зміїв.

На ділянці с.Вирішальне – с.Водяне, у зв’язку із залишеними автомобілями на проїзній частині утворилася скупчення машин. За допомогою 3 од. техніки Харківського облавтодору та 2 од фермерських господарств проїзд було розблоковано.

5. Харків – Слов’янськ.

На автомобільній дорозі Київ-Харків-Довжанський поблизу с.Закомельске Балаклійського району внаслідок інтенсивного снігу та сильних поривів вітру утворювалися перемети на проїзній частині. Силами Чугуївське ДЕП та із залученням  техніки фермерських господарств проїзд було забезпечено.

6. Печеніги – Великий Бурлук.

Під час негоди працівниками Великобурлуцького райавтодору за допомогою 4 од. техніки було супроводжено карету швидкої допомоги до породіллі в с.Зелений Гай.

У зв’язку з обмеженим часом, працівники меддопомоги пологи прийняли вдома. Після чого карету швидкої допомоги дорожня техніка  супроводила до лікарні в м.Чугуїв. 

За минулу добу на дорогах області задіяно максимальна кількість спецтехніки Харківського облавтодору - 277 одиниць та 97 одиниць  сторонніх організацій. Працює більше 280 робітників. На обробку покриття, використано 805 м3 піщано-соляної суміші та 55 тон технічної солі. 

Забезпечено роботу 56 пунктів обігріву на території філій Харківського облавтодору.

Працівниками дорожніх підприємств постійно проводиться моніторинг стану проїзду, як патрульним обстеженням так і за допомогою 5 існуючих камер спостереження.

Визначені найбільш імовірні місця скупчення великовагових транспортних засобів на яких додатково чергує дорожня техніка здатна для буксирування.

На дорогах загального користування Харківської області працює 18 майданчиків для відстою великовагового транспорту.

Залишок ПСС – 25 тис. тон.

Залишок солі – 1,0 тис. тон.

 

Проїзд дорогами загального користування Харківської області забезпечено. ДТП пов’язанні з дорожніми умовами відсутні.

Служба автомобільних доріг звертається до учасників дорожнього руху з проханням не завдавати перешкод в роботі снігоприбиральної техніки та бути пильними та уважними в місцях проведення робіт, дотримуватися вимог Правил дорожнього руху, дбати про власну безпеку та безпеку інших.

При Службі автомобільних доріг створено графік цілодобового чергування дорожників та спеціальної техніки на автомобільних дорогах Харківщини. У разі виникнення надзвичайної ситуації телефонуйте за номером диспетчера 336-77-00


Прес-служба САД у Харківській області