Служба автомобільних доріг
у Харківській області

» Прес-центр » новини » Оперативна інформація щодо роботи дорожнього комплексу та погодні умови на автомобільних дорогах Харківської області з 28.02 по 01.03.2018 року

Оперативна інформація щодо роботи дорожнього комплексу та погодні умови на автомобільних дорогах Харківської області з 28.02 по 01.03.2018 року

З 27 по 28 лютого 2018 року Харківська область перебуває під впливом циклону який зайшов з боку Дніпропетровської області.

Опади у вигляді снігу із сильним поривчастим вітром, які розпочалися на півдні та південному заході області о 1500 в Лозівському, Сахновщинському, Кегичівському, Красноградському, районах поступово до 2200 розповсюдилися на території всієї області і на цей час не припиняються. Температура повітря коливається від -6 °С до -11 °С. Швидкість вітру в середньому по області 15 м\с, а місцями пориви до 25 м\с.

Товщина снігового покрову від 15 см до 25 см, місцями перемети до 1,5 м.

На дорогах області працює 234 одиниць спецтехніки ДП «Харківськіий облавтодор» та 97 одиниць  сторонніх організацій. Задіяно більше 280 робітників. За добу, на обробку покриття, використано 1500м3 піщано-соляної суміші та 50 тон технічної солі.  

Працівниками дорожніх підприємств постійно проводиться моніторинг стану проїзду, як патрульним обстеженням так і за допомогою 5 існуючих камер спостереження.
Визначені найбільш імовірні місця скупчення великовагових транспортних засобів на яких додатково чергує дорожня техніка здатна для буксирування.
На дорогах загального користування Харківської області працює 18 майданчиків для відстою великовагового транспорту.


В результаті складних погодних умов ускладнення в русі спостерігаються на напрямках Харків –Дніпро, Куп’янськ – кордон Луганської області, Мерефа – Павлоград, Харків – Зміїв, в Балаклійському районі в с. Закомельске, напрямок Ізюм- Барвінкове.

Для ліквідації наслідків негоди залучена спеціальна техніка ДСНС, а саме – ІМР-2 на автомобільній дорозі Київ-Харків-Довжанський та БАТ 2 на Чугуїв – Мілове.

Шановні водії, по можливості обмежте пересування автомобільним транспортом автомобільними дорогами у період негоди.

Служба автомобільних доріг звертається до учасників дорожнього руху з проханням не завдавати перешкод в роботі снігоприбиральної техніки та бути пильними та уважними в місцях проведення робіт, дотримуватися вимог Правил дорожнього руху, дбати про власну безпеку та безпеку інших.

При Службі автомобільних доріг створено графік цілодобового чергування дорожників та спеціальної техніки на автомобільних дорогах Харківщини. У разі виникнення надзвичайної ситуації телефонуйте за номером диспетчера 336-77-00


Прес-служба САД у Харківській області