Служба автомобільних доріг
у Харківській області

» Прес-центр » новини » Оперативна інформація щодо роботи дорожнього комплексу та погодні умови на автомобільних дорогах Харківської області з 13.02 по 14.02.2018 року

Оперативна інформація щодо роботи дорожнього комплексу та погодні умови на автомобільних дорогах Харківської області з 13.02 по 14.02.2018 року

Станом на 900 годину ранку, проїзд автотранспорту забезпечено на усіх автомобільних дорогах загального користування Харківської області.

13 лютого, протягом доби спостерігались незначні опади у вигляді слабкого снігу. В райавтодорах та ДРП працювала снігоприбиральна техніка. На дорогах була місцями ожеледиця. Температура повітря по області становила -3°С -7°С морозу.

Відкладались перемети у таких районах, як: Великобурлуцький, Печенізький, Дворічанський, Куп’янський, Шевченківський, Борівський, Ізюмський. Там працювала снігоочисна техніка, яка виконувала  роботу з поширення проїзної частини та ліквідації снігових переметів.

Минулої доби на дорогах області працювало 166 одиниць спецтехніки та більше 190 робітників дорожнього господарства. Для обробки доріг  протиожеледними матеріалами було використано: 88 тон технічної солі та 1387 м3 піщано-сольової суміші.

Станом на ранок, 14 лютого спостерігається хмарна погода. Вдень істотних опадів не очікується. На дорогах місцями ожеледиця. Вітер східний, 5-10 м/с. Температура повітря по області вдень -1°С -5°С морозу.                     

Продовжуються роботи з оброблення протиожеледними матеріалами проїзної частини доріг.

Дотримуйтесь Правил дорожнього руху! Гальмівний шлях, коли дорога засніжена або покрита ожеледицею, збільшується у рази.

При Службі автомобільних доріг створено графік цілодобового чергування дорожників та спеціальної техніки на автомобільних дорогах Харківщини. У разі виникнення надзвичайної ситуації телефонуйте за номером диспетчера 336-77-00


 
Прес-служба САД у Харківській області.