Служба автомобільних доріг
у Харківській області

» Прес-центр » новини » Оперативна інформація щодо роботи дорожнього комплексу та погодні умови на автомобільних дорогах Харківської області з 12.03 по 13.03.2018 року

Оперативна інформація щодо роботи дорожнього комплексу та погодні умови на автомобільних дорогах Харківської області з 12.03 по 13.03.2018 року

Станом на 9 годину ранку, проїзд автотранспорту забезпечено на усіх автомобільних дорогах загального користування Харківської області.

12 березня 2018 року по Харківській області істотних опадів не спостерігалось. На дорогах була місцями ожеледиця. Вітер східний, 5-10 м/с, температура повітря становила: вдень -2°С +3°С, вночі -5°С -13°С.

Минулої доби на дорогах області працювало 100 одиниць спецтехніки та більше 140 робітників дорожнього господарства. Для обробки доріг  протиожеледними матеріалами було використано 232 м3 піщано-сольової суміші.

Проводились роботи з водовідведення та ліквідації зимової слизькості. Дорожні підприємства працювали на всіх напрямках. Особлива увага була спрямована на спуски, підйоми та на маршрути з найбільшою інтенсивністю руху на автомобільних дорогах державного значення.

Вдень 13 березня по області істотних опадів не спостерігатиметься. Вітер південно-східний, 9-14м/с. Температура повітря вдень від -4°С до +2°С. На дорогах місцями ожеледиця.

 

Увага, на дорогах області місцями може утворюватися полій, що значно збільшить довжину гальмівного шляху і зменшить керованість автомобілем! Автомобілістам рекомендовано бути особливо уважними за кермом, дотримуватися дистанції і не розвивати високу швидкість.

 

Прес-служба САД у Харківській області.