Служба автомобільних доріг
у Харківській області

» Прес-центр » новини » Оперативна інформація щодо роботи дорожнього комплексу та погодні умови на автомобільних дорогах Харківської області з 12.01 по 13.02.2018 року

Оперативна інформація щодо роботи дорожнього комплексу та погодні умови на автомобільних дорогах Харківської області з 12.01 по 13.02.2018 року

Служба автомобільних доріг у Харківській області інформує стосовно забезпеченості проїзду дорогами області на 900 годину ранку 13 лютого 2018 року.

Протягом доби, 12 лютого по області спостерігались опади у вигляді невеликого снігу зі значними поривами північно-західного вітру 15-20 м/с. На дорогах була місцями ожеледиця. Температура повітря по області вдень, становила від -2°С до -5°С морозу. Вночі відбулось зниження до -5°С -8°С морозу

За рахунок поривчастого вітру відкладались снігові перемети майже по всіх районах області. Працювала снігоочисна техніка, яка виконувала  роботу з поширення проїзної частини та ліквідації снігових переметів. Працівниками дорожніх підприємств постійно проводиться моніторинг стану проїзду, як патрульним обстеженням так і за допомогою встановлених камер спостереження. Визначені найбільш імовірні місця скупчення великовагових транспортних засобів на яких додатково чергує дорожня техніка здатна для буксирування.

В період з 12 по 13 лютого на дорогах області працювало більше 150 одиниць спецтехніки та 189 робітників дорожнього господарства. Для обробки доріг  протиожеледними матеріалами було використано 800 м3 піщано-сольової суміші.

13 лютого, зранку спостерігється невеликий сніг. На дорогах місцями ожеледиця. Вітер північно-східний 7-12 м/с. Температура повітря по області вдень -1 -6° морозу.

Продовжуються роботи з оброблення протиожеледними матеріалами проїзної частини доріг. Всі шкільні автобуси вийшли на маршрути.

Служба автомобільних доріг звертається до учасників дорожнього руху з проханням не завдавати перешкод в роботі снігоприбиральної техніки та бути пильними та уважними в місцях проведення робіт, дотримуватися вимог Правил дорожнього руху, дбати про власну безпеку та безпеку інших.

При Службі автомобільних доріг створено графік цілодобового чергування дорожників та спеціальної техніки на автомобільних дорогах Харківщини. У разі виникнення надзвичайної ситуації телефонуйте за номером диспетчера 336-77-00


 
Прес-служба САД у Харківській області.