Служба автомобільних доріг
у Харківській області

» Прес-центр » новини » Оперативна інформація щодо роботи дорожнього комплексу та погодні умови на автомобільних дорогах Харківської області з 08.02 по 09.02.2018 року

Оперативна інформація щодо роботи дорожнього комплексу та погодні умови на автомобільних дорогах Харківської області з 08.02 по 09.02.2018 року

Служба автомобільних доріг у Харківській області інформує стосовно забезпеченості проїзду дорогами області на 900 годину ранку 9 лютого 2018 року.

8 лютого, вдень істотних опадів не спостерігалось, температура повітря становила від -3°С морозу до +1°С тепла. Близько 20 години вечора, при температурі -1°С -2°С морозу, розпочались невеликі опади у вигляді мокрого снігу с дощем у таких районах, як: Краснокутський, Коломацький, Нововодолазький, Красноградський, Зачепилівський. Опади продовжувались маже до 600 години ранку.

Вітер був південно-східний 7 -12 м/с, пориви 15 –20 м/с. За рахунок поривчастого вітру відкладались снігові перемети в таких районах області: Вовчанський, Великобурлуцький, Дворічанський, Куп’янський, Шевченківський, Чугуївський. Там працювала спецтехніка, яка виконувала роботу з ліквідації снігових переметів.

Після 600 години ранку при температурі 0°С, розпочався рясний сніг у таких районах: Коломацький, Валківський, Нововодолазький, Красноградський, Зачепилівський, Сахновщинський. В цих районах працює спецтехніка.

В період з 8 по 9 лютого на дорогах області працювало 112 одиниць спецтехніки та 148 робітників дорожнього господарства. Для обробки доріг  протиожеледними матеріалами було використано: 31 тону технічної солі та 506 м3 піщано-сольової суміші.

Працівниками дорожніх підприємств постійно проводиться моніторинг стану проїзду, як патрульним обстеженням так і за допомогою встановлених камер спостереження. Рух великовантажних автомобілів на дорогах області не припинявся.

За даними Українського гідрометеорологічного центру очікується погіршення погодних умов з переходом температури через "0°С", що може призвести до ускладнень дорожнього руху через ожеледицю. Температура повітря по області протягом доби від -2°С морозу до +2°С тепла.

Додатково попереджуємо, що до Харківської області зайшов циклон, який буде поширюватись і далі на північний-схід області при поривах південно-східного віту 15-20 м/с. 

Служба автомобільних доріг звертається до учасників дорожнього руху з проханням не завдавати перешкод в роботі снігоприбиральної техніки та бути пильними та уважними в місцях проведення робіт, дотримуватися вимог Правил дорожнього руху, дбати про власну безпеку та безпеку інших.

При Службі автомобільних доріг створено графік цілодобового чергування дорожників та спеціальної техніки на автомобільних дорогах Харківщини. У разі виникнення надзвичайної ситуації телефонуйте за номером диспетчера 336-77-00


 
Прес-служба САД у Харківській області.