Служба автомобільних доріг
у Харківській області

» Прес-центр » новини » Оперативна інформація щодо роботи дорожнього комплексу та погодні умови на автомобільних дорогах Харківської області з 06.03 по 07.03.2018 року

Оперативна інформація щодо роботи дорожнього комплексу та погодні умови на автомобільних дорогах Харківської області з 06.03 по 07.03.2018 року

Станом на 900 годину ранку, проїзд автотранспорту забезпечено на усіх автомобільних дорогах загального користування Харківської області.

На протязі усього дня 6 березня 2018 року по Харківській області спостерігалась сонячна погода, без опадів. Температура повітря по області становила: вдень -2°С -7°С морозу, вночі до -11° морозу. Проводились роботи зі спуску води з проїзної частини доріг. Вжиті заходи з водовідведення дозволять врятувати асфальтобетонне покриття від передчасної руйнації та уникнути слизькості на дорогах.

Працювало 7 роторів, в таких районах: Золочівський, Великобурлуцький, Харківський, Печенізький,Чугуївський, Зміївський та Борівський.

Близько 600 ранку 7 березня, розпочались опади у вигляді дощу при температурі -2°С морозу, у таких районах: Красноградський, Зачепилівський, Сахновщинський, Лозівський. Це спричинило появу місцями ожеледиці. На той час, вже працювали снігоприбиральні машини  та механізми з косими відвалами, які розподіляли піщано-сольову суміш. Для оперативного реагування на можливе виникнення надзвичайних ситуацій на дорогах загального користування області, відбувалось цілодобове патрулювання техніки. Опади у вигляді дощу, продовжуються й зараз, майже по всій області.

В період з 6 по 7 березня на дорогах області працювало 105 одиниць спецтехніки та 140 робітників дорожнього господарства. Для обробки доріг  протиожеледними матеріалами було використано: 11 тон технічної солі та 357 м3 піщано-сольової суміші.

7 березня, зранку туман, видимість 200 - 500 метрів. Вдень опади у вигляді дощу та мокрого снігу. На дорогах місцями ожеледиця. Вітер південно - східний 5 - 10 м/с. Температура повітря по області вдень від -5°С морозу до +2° тепла.

Сьогодні, ліквідовувати снігові перемети та поширювати проїзну частину буде 6 роторів, в таких районах: Вовчанський, Печенізький, Чугуївський, Шевченківський, Зміївський та Борівський.

Продовжуються роботи з водовідведення, розширення проїзної частини та ліквідації зимової слизькості.

Увага, у зв’язку з переходом температури через "0°С", на дорогах області місцями може утворюватися полій, що значно збільшить довжину гальмівного шляху і зменшить керованість автомобілем! Автомобілістам рекомендовано бути особливо уважними за кермом, дотримуватися дистанції і не розвивати високу швидкість.

При Службі автомобільних доріг створено графік цілодобового чергування дорожників та спеціальної техніки на автомобільних дорогах Харківщини. У разі виникнення надзвичайної ситуації телефонуйте за номером диспетчера 336-77-00


 
Прес-служба САД у Харківській області.