Служба автомобільних доріг
у Харківській області

» Прес-центр » новини » Оперативна інформація щодо роботи дорожнього комплексу та погодні умови на автомобільних дорогах Харківської області з 06.02 по 07.02.2018 року

Оперативна інформація щодо роботи дорожнього комплексу та погодні умови на автомобільних дорогах Харківської області з 06.02 по 07.02.2018 року

Служба автомобільних доріг у Харківській області інформує стосовно забезпеченості проїзду дорогами області на 900 годину ранку.

6 лютого, вдень спостерігались опади у вигляді невеликого снігу в таких районах, як: Золочівський, Богодухівський, Краснокутський, Коломацький, Валківський, Нововодолазький. В цих районах працювала спецтехніка, яка розподіляла піщано-сольову суміш. Близько 2300  години, сніг перейшов із північно-західної частини області на північно-східну. Вночі сніг спостерігався у таких районах: Великобурлуцький,  Дворічанський, Куп’янський, Борівський, Ізюмський, Балаклійський. Опади у вигляді невеликого снігу тривали до ранку. Температура повітря вночі сягала до -15°С морозу.

Для оперативного реагування на можливе виникнення надзвичайних ситуацій на дорогах загального користування області, відбувалось цілодобове патрулювання техніки.

В період з 06 по 07 лютого на дорогах області працювало 127 одиниць спецтехніки та 166 робітників дорожнього господарства. Для обробки доріг  протиожеледними матеріалами було використано: 104 тони технічної солі та 1562 м3 піщано-сольової суміші.

7 лютого по області опадів не очікується. На дорогах місцями ожеледиця. Вітер південно-східний, 3-8 м/с. Температура повітря вдень від -8°С до -2°С морозу.

Продовжуються роботи з оброблення протиожеледними матеріалами проїзної частини доріг.

Дотримуйтесь Правил дорожнього руху! Гальмівний шлях, коли дорога засніжена або покрита ожеледицею, збільшується у рази.

При Службі автомобільних доріг створено графік цілодобового чергування дорожників та спеціальної техніки на автомобільних дорогах Харківщини. У разі виникнення надзвичайної ситуації телефонуйте за номером диспетчера 336-77-00


 
Прес-служба САД у Харківській області.