Служба автомобільних доріг
у Харківській області

» Прес-центр » новини » Оперативна інформація щодо роботи дорожнього комплексу та погодні умови на автомобільних дорогах Харківської області з 05.03 по 06.03.2018 року

Оперативна інформація щодо роботи дорожнього комплексу та погодні умови на автомобільних дорогах Харківської області з 05.03 по 06.03.2018 року

Служба автомобільних доріг у Харківській області інформує стосовно забезпеченості проїзду дорогами області на 900 годину ранку 6 березня 2018 року.

Протягом доби 5 березня, опадів не спостерігалось. На дорогах була місцями ожеледиця. Температура повітря по області становила: вдень -2°С  до -8°С морозу, вночі -10°С -22°С морозу. Дорожні служби виконували роботу з розширення і очистки узбіч від снігу, влаштування водовідвідних каналів для подальшого спуску води та талого снігу з проїжджої частини.  

Минулої доби на дорогах області працювало 150 одиниць спецтехніки, 7 роторів та більше 170 робітників дорожнього господарства. Для обробки доріг  протиожеледними матеріалами було використано 663 м3 піщано-сольової суміші.

В Золочівському, Великобурлуцькому, Харківському, Печенізькому, Балаклійському, Ізюмському та Борівському районі працювали ротори, які виконували роботу з поширення проїзної частини та ліквідації снігових переметів.

6 березня, зранку спостерігається місцями невеликий туман.  Без опадів, на дорогах місцями ожеледиця. Вітер південно-східний, 3 - 8 м/с. Температура повітря по області вдень -2°С -7°С морозу. Дорожні служби працюють в черговому режимі. Продовжуються роботи з снігоочищення та ліквідації зимової слизькості.

Сьогодні, ліквідовувати снігові перемети та поширювати проїзну частину буде 7 роторів, у таких районах: Золочівський, Великобурлуцький, Харківський, Печенізький,Чугуївський, Зміївський та Борівський.

Дотримуйтесь Правил дорожнього руху! Гальмівний шлях, коли дорога засніжена або покрита ожеледицею, збільшується у рази.

Служба автомобільних доріг звертається до учасників дорожнього руху з проханням не завдавати перешкод в роботі снігоприбиральної техніки та бути пильними та уважними в місцях проведення робіт, дотримуватися вимог Правил дорожнього руху, дбати про власну безпеку та безпеку інших.

При Службі автомобільних доріг створено графік цілодобового чергування дорожників та спеціальної техніки на автомобільних дорогах Харківщини. У разі виникнення надзвичайної ситуації телефонуйте за номером диспетчера 336-77-00


 
Прес-служба САД у Харківській області.