Служба автомобільних доріг
у Харківській області

» Прес-центр » новини » Оперативна інформація щодо роботи дорожнього комплексу та погодні умови на автомобільних дорогах Харківської області з 05.02 по 06.02.2018 року

Оперативна інформація щодо роботи дорожнього комплексу та погодні умови на автомобільних дорогах Харківської області з 05.02 по 06.02.2018 року

Станом на 900 годину ранку, проїзд автотранспорту забезпечено на усіх автомобільних дорогах загального користування Харківської області.

5 лютого, температура повітря по області протягом доби становила -5°С -10°С морозу. Вдень, істотних опадів не спостерігалось. Вночі, близько 430 години ранку у північно-західних регіонах області, розпочався невеликий сніг. На дорогах була місцями ожеледиця. Дорожні служби працювали в черговому режимі.

В період з 05 по 06 лютого на дорогах області працювало 93 одиниці спецтехніки та 129 робітників дорожнього господарства. Для обробки доріг  протиожеледними матеріалами було використано 101 м3 піщано-сольової суміші.

6 лютого, станом на ранок, спостерігаються опади у вигляді невеликого снігу в таких районах, як: Золочівський, Богодухівський, Краснокутський, Коломацький, Валківський, Нововодолазький. В цих районах працює спецтехніка, яка розподіляє піщано-сольову суміш.

Вітер південний, 5 -10 м/с. Температура повітря по області вдень -1°С -6°С морозу.

Шановні водії, гальмівний шлях, коли дорога засніжена або покрита ожеледицею, збільшується у рази. З особливою обережністю рухайтеся по мостах та естакадах, відмовтесь від ризикованих маневрувань. Неухильно дотримуйтеся Правил дорожнього руху! 

При Службі автомобільних доріг створено графік цілодобового чергування дорожників та спеціальної техніки на автомобільних дорогах Харківщини. У разі виникнення надзвичайної ситуації телефонуйте за номером диспетчера 336-77-00


 
Прес-служба САД у Харківській області.