Служба автомобільних доріг
у Харківській області

» Прес-центр » новини » Оперативна інформація щодо роботи дорожнього комплексу та погодні умови на автомобільних дорогах Харківської області станом, станом на 08.02.2019 року

Оперативна інформація щодо роботи дорожнього комплексу та погодні умови на автомобільних дорогах Харківської області станом, станом на 08.02.2019 року

Служба автомобільних доріг у Харківській області інформує стосовно забезпеченості проїзду державними дорогами області на 9 годину ранку.

7 лютого спостерігався вночі та вранці невеликий сніг, мокрий сніг, місцями по області туман. Вдень без істотних опадів. На дорогах місцями ожеледиця. Вітер північно-західний, 5-10 м/с. Температура повітря по області вдень від -4°С морозу до +1°С тепла.

Виконувались роботи з розширення проїзної частини, очищення автопавільйонів і майданчиків для зупинок від снігу та льоду, пропуск води з проїжджої частини, а також роботи з оброблення протиожеледними матеріалами доріг державного значення на небезпечних ділянках (спуски та підйоми).

8 лютого, спостерігається хмарна погода. Без опадів.  Вночі та вранці місцями по області туман.  На дорогах місцями ожеледиця.  Вітер змінних напрямків, 3 - 8 м/с. Температура повітря по області вдень від -4°С морозу до +1°С тепла.        

Працівники дорожніх підприємств постійно проводять моніторинг стану проїзду, як патрульним обстеженням так і за допомогою камер спостереження.

Увага, у зв’язку з переходом температури через "0°С", на дорогах області місцями може бути ожеледиця, що значно збільшить довжину гальмівного шляху і зменшить керованість автомобілем! З особливою обережністю рухайтеся по мостах та естакадах, відмовтесь від ризикованих маневрувань. Неухильно дотримуйтеся Правил дорожнього руху!

 

Прес- служба САД у Харківській області