Служба автомобільних доріг
у Харківській області

» Прес-центр » новини » Нагадуємо, що 11 січня 2019 року очікується погіршення погодних умов

Нагадуємо, що 11 січня 2019 року очікується погіршення погодних умов

В області працює цілодобово штаб, який відслідковує ситуацію на дорогах. Протягом доби очікується погіршення погодних умов.

З метою оперативного реагування при виникненні ускладнень в проїзді автомобільними дорогами, Служба автомобільних доріг у Харківській області 10 січня  провела засідання оперативного штабу по  відпрацюванню взаємодії між Службою автомобільних доріг у Харківській області, ДП «Харківський облавтодор», ДП «Дороги Харківщини»,  а також відпрацьовано питання, щодо передислокації наявної техніки в місця, на яких очікується найбільш інтенсивні опади.

11 січня до Харківської області, знову, з південно-західної та південної частини області зайде циклон. Очікуються опади у вигляді снігу, мокрого снігу.

У період негоди, просимо водіїв великовагового транспорту, по можливості обмежити пересування автомобільними дорогами та зачекати на майданчиках для відстою великовагового транспорту.

Працівниками дорожніх підприємств постійно проводиться моніторинг стану проїзду, як патрульним обстеженням так і за допомогою камер спостереження. Визначені найбільш імовірні місця скупчення великовагових транспортних засобів на яких додатково чергує дорожня техніка здатна для буксирування.

 

Прес-служба САД у Харківській області.