Служба автомобільних доріг
у Харківській області

» Прес-центр » новини » Хід виконання робіт з поточного ремонту у Вовчанському районі

Хід виконання робіт з поточного ремонту у Вовчанському районі

У Вовчанському районі влаштовано близько 7 км нового дорожнього покриття.

"Це суцільні ділянки доріг - на в'їзді в район, в селах Шестакове і Заріччя та через Старий Салтів. Асфальтобетон там вже покладений, закінчується зміцнення узбіч" - розповів заступник начальника Служби автомобільних доріг Харківської області Сергій Пляка.

"Найближчим часом будуть виконуватись роботи суцільним ремонтом близько 2,5 км, зокрема, на ділянці від Вовчанська в бік Старого Салтова, а також у районі села Бугаївка. Таким чином, взагалі буде влаштовано нового покриття близько 10 км".

Крім того, за інформацією Сергія Пляки, в районі були проведені роботи з ліквідації ямковості - вони закінчилися ще в травні.

За словами голови Вовчанської РДА Віталія Мірошника, такі масштабні ремонтні роботи на дорогах району не проводились десятиліттями. «Дорога Харків - Вовчанськ дуже важлива, особливо завантажена вона в літній період. Щодня по ній проїжджає близько 20 тисяч автомобілів, тому було важливо забезпечити комфортний і безпечний проїзд по цьому напряму, - говорить Віталій Мірошник. - Також важливо було відремонтувати ділянки через населені пункти, де їздять шкільні автобуси».

 

Прес- служба САД у Харківській області